fbpx
close
Paieška

Seminarai

Periferiniai galūnių nervai ir specifiniai pratimai

2024 m. kovo 9 d.
Goodlife sporto klubas, Priegliaus g. 1, PC PUPA, Vilnius.
  • Aeromix
€150

Periferiniai galūnių nervai ir specifiniai pratimai

Judėjimas yra būtinas sveikatai. Judamojo atramos aparato sveikata yra neatsiejamai susijusi su nervų sistemos funkcija: kuo geriau funkcionuoja raumenys, tuo stabilesnis ir funkcionalesnis yra judamasis atramos aparatas. Kadangi gera raumenų funkcija yra neįmanoma be kokybiško nervinio signalo, periferinių nervų veiklos atstatymas ir gerinimas yra ne mažiau svarbus nei centrinės nervų sistemos ir kitų vidaus organų veiklos normalizavimas. Ortopediniuose negalavimuose visada yra ir tam tikra neurologinė sudedamoji – akivaizdi arba paslėpta! 
Šiame praktiniame seminare mokysitės periferinių nervų mobilizacijos ir specifinių pratimų, kurie yra aktualūs tiek įvairaus amžiaus, sėslų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms, tiek aktyviai judantiems, sportuojantiems bei profesionaliems sportininkams.
Pirmoje seminaro Periferiniai galūnių nervai ir specifiniai pratimai dalyje mokysitės dirbti su rankos nervais: n. medianus, n. radialis, n. ulnaris.
Antroje seminaro dalyje mokysitės dirbti su kojos nervais: n. ischiadicus, n. tibialis, n. peroneus, n. suralis, n. femoralis. 

Seminarai skirti sveikatos specialistams, kineziterapeutams ir masažuotojams, pažangiems treneriams.

Seminarą ves fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Brigita Paulienė.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro trukmė: 11.00-19.00 val.
Pietų pertauka: 14.00 -15.00 val.

Šiame praktiniame seminare mokysitės periferinių nervų mobilizacijos ir specifinių pratimų, kurie yra aktualūs tiek įvairaus amžiaus, sėslų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms, tiek aktyviai judantiems, sportuojantiems bei profesionaliems sportininkams.

  • Pirmoje seminare dalyje mokysimės dirbti su rankos nervais: n. medianus, n.
    radialis, n. ulnaris.
  • Antroje seminare dalyje mokysimės dirbti su kojos nervais: n. ischiadicus, n. tibialis,
    n. peroneus, n. suralis, n. femoralis.
  • Testavimas.
  • Darbas grupėse.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą –  30 eurų.

Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Seminaro pavadinimas Kaina 
SEMINARAS Periferinių galūnių nervai ir specifiniai pratimai 150 Eur
SEMINARAS Periferinių galūnių nervai ir specifiniai pratimai *Ištikimiems Aeromix klientams 140 Eur

*Ištikimi Aeromix klientai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.