Judėjimas yra būtinas sveikatai. Judamojo atramos aparato sveikata yra neatsiejamai susijusi su nervų sistemos funkcija: kuo geriau funkcionuoja raumenys, tuo stabilesnis ir funkcionalesnis yra judamasis atramos aparatas. Kadangi gera raumenų funkcija yra neįmanoma be kokybiško nervinio signalo, periferinių nervų veiklos atstatymas ir gerinimas yra ne mažiau svarbus nei centrinės nervų sistemos ir kitų vidaus organų veiklos normalizavimas. Ortopediniuose negalavimuose visada yra ir tam tikra neurologinė sudedamoji – akivaizdi arba paslėpta!
Šiame praktiniame seminare mokysitės periferinių nervų mobilizacijos ir specifinių pratimų, kurie yra aktualūs tiek įvairaus amžiaus, sėslų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms, tiek aktyviai judantiems, sportuojantiems bei profesionaliems sportininkams.
Pirmoje seminaro Periferiniai galūnių nervai ir specifiniai pratimai dalyje mokysitės dirbti su rankos nervais: n. medianus, n. radialis, n. ulnaris.
Antroje seminaro dalyje mokysitės dirbti su kojos nervais: n. ischiadicus, n. tibialis, n. peroneus, n. suralis, n. femoralis.
Seminarai skirti sveikatos specialistams, kineziterapeutams ir masažuotojams, pažangiems treneriams.
Seminarą ves fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Brigita Paulienė.
Seminaro trukmė: 11.00-19.00 val.
Pietų pertauka: 14.00 -15.00 val.
Šiame praktiniame seminare mokysitės periferinių nervų mobilizacijos ir specifinių pratimų, kurie yra aktualūs tiek įvairaus amžiaus, sėslų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms, tiek aktyviai judantiems, sportuojantiems bei profesionaliems sportininkams.
Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų.
Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.
Seminaro pavadinimas | Kaina iki vasario 25 d. | Kaina nuo vasario 26 d. | |
SEMINARAS Periferinių galūnių nervai ir specifiniai pratimai | 140 Eur | 150 Eur | |
SEMINARAS Periferinių galūnių nervai ir specifiniai pratimai *Ištikimiems Aeromix klientams | 130 Eur | 140 Eur | |
*Ištikimi Aeromix klientai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.