fbpx
close
Paieška

PERIFERINIAI GALŪNIŲ NERVAI IR SPECIFINIAI PRATIMAI 2023-03-09

👉Judamojo atramos aparato sveikata yra neatsiejamai susijusi su nervų sistemos funkcija: kuo geriau funkcionuoja raumenys, tuo stabilesnis ir funkcionalesnis yra judamasis atramos aparatas. Kadangi gera raumenų funkcija yra neįmanoma be kokybiško nervinio signalo, periferinių nervų veiklos atstatymas ir gerinimas yra ne mažiau svarbus nei centrinės nervų sistemos ir kitų vidaus organų veiklos normalizavimas. 🦵🦶👋 🙏Dėkojame dalyvavusiems, kurie mokėsi periferinių nervų mobilizacijos ir specifinių pratimų, kurie yra aktualūs įvairaus amžiaus žmonėms. Linkime sėkmingai taikyti praktikose įgytas žinias. 🙏AČIŪ seminaro lektorei, gydytojai BrigitaI Paulienei 🙏AČIŪ Goodlife Club už draugystę.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai įdomus seminaras, lektorė išsamiai atsako į užduotus klausimus bei pateikia daug pavyzdžių kaip atlikti pratimą. (Laura)
  2. Profesionalu, medžiaga paremta praktika. Viskas puiku! (Irena)
  3. Labai įdomus seminaras. Lektorė labai suprantamai išdėstė visą medžiagą. Ačiū už galimybę praplėsti ir pagilinti žinias. (Violeta)
  4. Buvo gera klausytis energingos ir motyvuojančios lektorės. Gyd. Brigita visada žino ir moka pateikti informaciją aiškiai, praktiškai ir paprastai. Ačiū už naudingą savaitgalį! (Dovilė)
  5. Informacija išdėstyta tikrai aiškiai bei įdomiai. Labai įdomus seminaras, o gautas žinias galima iš karto naudoti praktikoje. (Auksė)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PERIFERINIAI GALŪNIŲ NERVAI IR SPECIFINIAI PRATIMAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.