fbpx
close
Paieška

Seminarai

Kaklinės stuburo dalies patologija. Prevencija ir korekcijos metodai.

2024 m. vasario 10 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€140

Kaklinės stuburo dalies patologija. Prevencija ir korekcijos metodai.

Yra daugybė veiksnių ir ligų, lemiančių kaklo skausmą, kuris neretai sutrikdo normalų gyvenimo ritmą, kartais išgąsdina ar atima gyvenimo džiaugsmą. Rytų medicinoje kaklas turi labai poetišką pavadinimą – tiltas tarp dangaus ir žemės. Tai pabrėžia šio regiono svarbą. Anatomiškai tai ne tik svarbūs nerviniai rezginiai (kaklinis ir peties), bet ir vertebralinės arterijos. Šio regiono sveikata lemia kaip funkcionuoja ne tik ranka, bet ir smegenys, diafragma, kokia yra kaukolės nervų būklė. Mūsų judesys dažnai yra nepakankamas degeneracinių procesų prevencijai. Todėl seminaro ,, Kaklinės stuburo dalies patologija. Prevencija ir korekcijos metodai. ” metu didelį dėmesį skirsime tiksliniams pratimams, savikorekcijai bei prevencinei strategijai, manualinėms technikoms.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Praktinis seminaras ,, Kaklinės stuburo dallies patologija. Prevencija ir korekcijos metodai. ” skirtas fizinio aktyvumo specialistams, asmeniniams treneriams, kineziterapeutams bei visiems sveikatos specialistams, norintiems pagilinti žinias, įgūdžius bei sėkmingai taikyti praktikoje.

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Seminaro laikas:
Registracija: 9.30 – 10:00
Seminaras: 10:00 – 17:00
Pietų pertrauka: 13:00 – 14:00

 Temos:

  1. Anatominiai nerviniai rezginiai (kaklinis ir peties).
  2. Stuburo kaklinės dalies biomechanika, ryšys su smegenimis, diafragma, pečių juosta ir kt.
  3. Stuburo kaklinės dalies patologija.
  4. Kaklinės dalies skausmas bei atsiradimo priežastys. Simptomatika.
  5. Kaklo skausmo prevencija bei korekcijos metodai.
  6. Praktiniai patarimai bei pratimų atlikimas grupėse.

 

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną, išskyrus atvejus, kai seminaras vyksta nuotoliniu būdu.

Kaina
140 Eur
Seminaras Kaklinės stuburo dalies patologija. Prevencija ir korekcijos metodai.
 *Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams
130 Eur

 

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.