fbpx
close
Paieška

KAKLINĖS STUBURO DALIES PATOLOGIJA IR SPRENDIMO BŪDAI 2024-02-10

💪Seminaro metu mokėmės apie stuburo kaklinės dalies biomechaniką, ryšĮ su smegenimis, diafragma, pečių juosta, susipažinome su anatominiais nerviniais rezginiais (kaklinis ir peties), analizavome kaklo skausmus bei atsiradimo priežastis. 👉Gydytojas supažindino su testais, korekciniais pratimais bei kaklo skausmo prevencija. 👏Dėkojame Jums už aktyvų dalyvavimą seminare. Vertiname Jūsų pastangas mokantis ir norą nuolat tobulėti. 🙏Linkime Jums sėkmingai pritaikyti įgytas žinias praktikoje! Tegul jos tampa Jūsų kasdienybės dalimi ir padeda pasiekti geriausius rezultatus! 🙏Dėkojame gydytojui Daliui Barkauskui, kuris įtraukia dalyvius į aktyvų dalyvavimą per testus, praktinius įrankius bei suteikia gausybę rekomendacijų, kurios svarbios dirbant sveikatingume, reabilitacijoje ir siekiant sveikatos. 🙏Ačiū Goodlife Club už draugystę!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Super – naudinga, informatyvu, negirdėtos naujos žinios ir veiksmingos technikos!
  2. Dalius – kaip visuomet, žmogus, kuris unikalią ir sudėtingą informaciją perteikia aiškiai ir paprastai.
  3. Labai informatyvus seminaras, daug naujovių ir negirdėtų technikų!
  4. Kaip visada, jaukus ir informatyvus seminaras, po kurio buvo daug momentų pamąstymui.
  5. Seminaras buvo harmoningas, išsamus ir įtraukiantis. 10 balų!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

KAKLINĖS STUBURO DALIES PATOLOGIJA IR SPRENDIMO BŪDAI

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.