fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Forumas "Fitnesas ir sveikata 2020"

2020 m. rugsėjo 12 d.
ONLINE
  • Aeromix
€30

Lietuvoje organizuojamas specializuotas forumas fitneso ir sveikatinimo tema ONLINE, naudojant ZOOM programėlę.

Rudens sezoną kviečiame pradėti semiantis naujausių, mokslu paremtų žinių ir įkvėpimo iš stipriausių sporto bei sveikatos specialistų. Jūsų laukia išsamūs, patirtimi ir mokslu grįsti pranešimai bei galimybė užduoti rūpimus klausimus. Forumas subalansuotas tiek treneriams, tiek aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Žymiausi fitneso ir mitybos ekspertai, gydytojai bei profesionalūs sportininkai dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi kaip pasiekti sėkmę, išlikti sveikiems bei padėti kitiems!

Parinkome aktualiausias temas ir informaciją, kuri padės Jums tapti vienu geriausių savo srityje. Kalbėsime apie fitneso ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias sporto pasaulį šiuo ypatingu laikotarpiu, apie trenerių problemas ir reiklius klientus, trenerio įvaizdį, asmeninio efektyvumo, lyderystės, komandinio darbo idėjas, pateiksime naujausias sveikatos, mitybos įžvalgas, pagrįstas mokslu.

Pranešėjai – vieni geriausių Lietuvoje bei Europoje, savo srities profesionalai, kompetentingi lektoriai, pasiekę sėkmę savo versle.

Forumą galima bus žiūrėti tiesiogiai, dalyvaujant virtualioje diskusijoje su lektoriais, naudojant ZOOM programėlę arba peržiūrėti vaizdo įrašą, kuris bus prieinamas net 2 mėnesius.

Kiekvienas Forumo dalyvis įgis Sertifikatą PDF formatu su kvalifikacijos kėlimo kurso valandomis.

Skaitykite straipsnį ”Fitneso ateitį profesionalai apžvelgs specializuotame forume Vilniuje”

Forumo akimirkas iš 2019 metų rasite čia.

Forumo akimirkas iš 2018 metų rasite čia

Renginio organizatoriai:

Renginio partneriai:

Naujos įžvalgos ateinančiais metais (Renata Leganovič).

Jūsų ateitis prasideda dabar! Padarykite patikrą galvoje ir ieškokite kelio šalia savęs.

Fizinio aktyvumo skatinimas: prioritetas ar primiršta sritis (Vilniaus kolegijos Pedagoginio fakulteto dekanė Vaiva Juškienė.

Kas ir kaip reglamentuoja fizinio aktyvumo veiklas ir jų skatinimą. Kokia yra reali fizinio aktyvumo skatinimo situacija Lietuvoje.

 

Jėgos ir mobilumo santykis treniravime (Lorenzo Sommo) 

,,Jėga ir mobilumas fitnese. Kas svarbiau? Gal svarbūs abu?
Tikrai taip, vienodai svarbūs yra tiek jėga, tiek mobilumas. Tačiau kaip mes surandame balansą tarp šių dviejų dalykų? Nuo ko reikia pradėti dirbant ties giliųjų raumenų jėgos įvairiuose judesiuose? Analizuosime strategijas, kad priimtumėm tinkamus sprendimus.”,-sako Lorenzo Sommo.

Žvilgsnis į priekį! Koks sekantis žingsnis fitnese? (David Stauffer)

,,Mano patirtis vienoje iš ,,karščiausių” pasaulio šalių Šiaurės Italijoje. Mes grįžome į įprastą gyvenimą. Ką mes darėme ir kaip mes tai įveikėme? Aš pasidalinsiu savo strategijomis, svarbiomis detalėmis kaip išlaikyti esamus klientus ir pritraukti naujus  sportuojant sporto klubuose ir online”,-sako David Stauffer.

 

Kada ,,sveika” tampa nelabai sveika? (gydytoja dietologė Edita Gavelienė)

Bet kokiai gyvybės formai būtinas maistas. Tik maitindamasis žmogus gali gyventi. Gyvenimo kokybė tampriai susijusi su valgomo maisto kokybe. Turim gauti maistinių medžiagų ir energijos tiek, kiek reikia. Netinka „per mažai”, „netinka „per daug”. Net ir pačios sveikatai palankiausios sudėties maisto gali būti toks kiekis, kuris, deja, sveikatą tik žalos. Dėliojant savo lėkštės turinį būtina atsižvelgti į kiekį, sudėtį, kokybę, emociją.

Kaip COVID-19 keičia sporto rinkodarą. (Robertas Šapalas)

Netikėtai pasirodžiusi pandemija smarkiai pakoregavo sporto klubų ir asmeninių trenerių veiklas. Dalis prie to sugebėjo pristaikyti greičiau ir net padvigubino savo klientų skaičių. Sužinokime, kurie rinkodaros kanalai veikia efektyviausiai šiandien, ką daro sėkmingi sporto klubai ir asmeniniai treneriai dabar.

 

Sveikatos rezervas ir jo ugdymas (gydytojas Dalius Barkauskas)

Visi suprantame sveikatos svarbą – bet ar tikrai? Kas atsakingas, kad žmogus sugebėtų pilnai realizuoti save gyvenime? Kodėl šiandien aktualu suvokti adaptacinių galių ugdymo svarbą? Koks yra medicinos indėlis į mūsų sveikatą?- tai dalis klausimų apie kuriuos diskutuosime paskaitos metu. Manau, kad kiekvienas turime kažkiek žinoti ir sugebėti integruoti į savo kasdieninę rutiną sveikatinimo technologijas.

 

,,Mikrobai sporte”- žarnyno mikrofloros vaidmuo sportininkų sveikatai bei sportiniams pasiekimams (gydomosios mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė)

Pranešimo metu apžvelgsime, kokį poveikį intensyvus sportas daro žarnynui, kodėl ištvermės sporto šakos didina autoimuninių ligų riziką (autoimuninio tiroidito, reumatoidinio artrito, psoriazės ir pan.) ir kaip tai susiję su žarnynu, kaip žarnyno mikroflora gali pagerinti sporto rezultatus, su kokiomis žarnyno problemomis dažniausiai susiduria sportininkai, kaip mitybos ir papildų pagalba padėti atstatyti žarnyno veiklos sutrikimus.

 

Gimęs vaikščioti. Kaip kūno judesių miofascialinis efektyvumas realizuojamas eisenoje (judesio ekspertė Elena Volkova)

Daugelį metų mūsų supratimas apie eiseną buvo pernelyg mechanistinio pobūdžio. Kai kurios mokyklos pristatė kūno padalijimo teoriją į „judinamuosius“ (dubens ir apatinės galūnės) ir „keleivinius“ (galvos, liemems ir rankų) skyrius (Perry ir Burnfield, 2010). Kitą nuomonę išreiškė Grakoveckij (2008), teigdamas, kad judėjimui mums tereikia tik giliųjų stuburo raumenų. Jis tvirtino, kad pakaitinis dauginių raumenų susitraukimas sukuria tą patį sukimosi judesį, kuris būtinas norint judėti bet kuria kryptimi. Atėjo laikas papildyti mechanistinį požiūrį fascijinio audinio vaidmens mūsų ėjime supratimu. Būtent šis audinys suteikia mūsų judesiams nuostabią energijos vartojimo efektyvumo savybę, leidusią mums žymiai sutaupyti energijos milžiniškų smegenų reikmėms. Kviečiame Jus pasiklausyti paskaitos, kurios metu susidėliosite aiškų supratimą apie svarbius žmogaus ėjimo komponentus ir apie mūsų miofascialinio „kostiumo“ vaidmenį.

 

Sagitalinis balansas (gydytojas neorologas Orest Grigėnas)

Tai žmogaus kūno centrinės ašies išlaikymas sagitalinėje ir koronarinėje plokštumose, kas  įgalina mus išlaikyti kūno pusiausvyrą  sėdint, einant, bėgant.  Gyvenimo eigoje dėl įvairių priežaščių ir ligų  kai kurių žmonių kūno masės centras daugiau ar mažiau pasislenka į priekį arba į šoną,  pakinta žmogaus stovėsena, eisena , atsiranda  tam tikrų judesių apribojimas, skausmas, pokyčiai atskirose kūno, įskaitant ir vidaus organus, sistemose….tačiau apie tai išgirsite Forume.

Kiekvienas Forumo dalyvis įgis Sertifikatą PDF formatu su kvalifikacijos kėlimo kurso valandomis.

Seminaro pavadinimas Kaina
Forumas Fitnesas ir sveikata 2020 30 Eur

 

 

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:00-9:30 Dalyvių registracija.
9:30-9:40 Naujos įžvalgos ateinančiais metais. Renata Leganovič
9:40-10:00 Fizinio aktyvumo skatinimas: prioritetas ar primiršta sritis
Vaiva Juškienė
10:00-10:55 Žvilgsnis į priekį!
Koks sekantis žingsnis fitnese?
David Štauffer
10.55-11.00 Pertrauka
11:00-11:45 ,,Mikrobai sporte" - žarnyno mikrofloros vaidmuo sportininkų sveikatai bei pasiekimams
Ingrida Kuprevičiūtė
11:45-12:30 Sagitalinis balansas. Orest Grigėnas
12:30-13:15 Kada ,,sveika” tampa nelabai sveika? Edita Gavelienė
13.15-13.30 Pertrauka
13:30-14:15 Kaip COVID-19 keičia sporto rinkodarą. Robertas Šapalas
14:15-15:00 Jėgos ir mobilumo santykis treniravime. Lorenzo Sommo
15.00-15.10 Pertrauka
15:10-15:55 Sveikatos rezervas ir jo ugdymas. Dalius Barkauskas
16:00-17:00 Gimęs vaikščioti. Kaip kūno judesių miofascialinis efektyvumas realizuojamas eisenoje. Elena Volkova

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.