Lorenzo Sommo (Italija)

„Kai dienos šviesos užgęsta, savo atmintyje peržvelgiu tądien sutiktų žmonių žvilgsnius ir šypsenas. Tai man didžiausia dovana“, – paklaustas, kas jį motyvuoja trenerio darbe, su šypsena atsako italas Lorenzo Sommo.

Lorenzo gimė Turine. Iki 19 metų buvo plaukikas, taip pat užsiminėjo gimnastika, domėjosi snieglenčių bei burlenčių sportu. Sporto ir mokslo apie judėjimą specialybę įgijo 2005 m. Fitneso srityje dirba 10 metų.

Nuo 2001 m. atstovaudamas ,,Nike“ kampaniją šoko Italijoje. 2004 m. kaip „Master“ instrukrorius fitneso mokymuose bendradarbiavo su „EFI SPORT MEDICINE“ kampanija iš San Diego bei Italijos. Lorenzo yra vienas iš jauniausių fitneso lektorių Italijoje, konkurso „Rookie of Italy – 2005“ nugalėtojas. Jis jau sukaupė nemažą patirtį kaip fitneso pedagogas, asmeninis treneris, pristato daugelį fitneso pamokų/programų Italijoje.

L. Sommo kiekvienais metais tobulinasi JAV, gilina savo žinias apie fitneso mokslą bei pilatesą, jogą. Tai vienas iš geriausių „Euroeducation“ mokytojų, kuris sėkmingai vadovauja fitneso mokymams Europoje.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!