fbpx
close
Paieška

Lorenzo Sommo (Italija)

„Kai dienos šviesos užgęsta, savo atmintyje peržvelgiu tądien sutiktų žmonių žvilgsnius ir šypsenas. Tai man didžiausia dovana“, – paklaustas, kas jį motyvuoja trenerio darbe, su šypsena atsako italas Lorenzo Sommo.

Lorenzo gimė Turine. Iki 19 metų buvo plaukikas, taip pat užsiminėjo gimnastika, domėjosi snieglenčių bei burlenčių sportu. Sporto ir mokslo apie judėjimą specialybę įgijo 2005 m. Fitneso srityje dirba 10 metų.

Nuo 2001 m. atstovaudamas ,,Nike“ kampaniją šoko Italijoje. 2004 m. kaip „Master“ instrukrorius fitneso mokymuose bendradarbiavo su „EFI SPORT MEDICINE“ kampanija iš San Diego bei Italijos. Lorenzo yra vienas iš jauniausių fitneso lektorių Italijoje, konkurso „Rookie of Italy – 2005“ nugalėtojas. Jis jau sukaupė nemažą patirtį kaip fitneso pedagogas, asmeninis treneris, pristato daugelį fitneso pamokų/programų Italijoje.

L. Sommo kiekvienais metais tobulinasi JAV, gilina savo žinias apie fitneso mokslą bei pilatesą, jogą. Tai vienas iš geriausių „Euroeducation“ mokytojų, kuris sėkmingai vadovauja fitneso mokymams Europoje.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.