fbpx
close
Paieška

Straipsniai

Fitneso ateitį profesionalai apžvelgs specializuotame forume Vilniuje

Ar virtualios sistemos gali pakeisti trenerius sporto klubuose ir už jų ribų; kaip fizinis aktyvumas veikia smegenų veiklą ir hormonų balansą; kaip reguliuoti senėjimą ir gyventi 120 metų; kaip išmokti valgyti intuityviai; kokia profesionalaus sporto įtaka imuninei sistemai, koks maistas turėtų būti išbrauktas iš sportininkų valgiaraščio, visi šie klausimai bus aptariami antrą kartą Lietuvoje organizuojamame specializuotame forume „Fitnesas ir sveikata“.

„Lietuvos trenerių sąmoningumas auga. Kai daugelis atsakymų ieško „Google“ sistemoje, profesionalai trokšta pagrįstų, kokybiškų žinių. Organizuoti forumą sporto ir sveikatingumo tema antrą kartą paskatino debiuto pernai sėkmė. Nesitikėjome tiek susidomėjimo ir tokio gausaus būrio dalyvių“, – prisipažįsta viena iš forumo organizatorių ir fitneso mokymo centro „Aeromix“ įkūrėjų Renata Leganovič. Fitneso profesionalė, sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį, tikina, kad atskirti tiesą nuo mitų interneto platybėse yra sudėtinga, todėl į organizuojamą renginį kviečia tik itin aukštos kvalifikacijos profesionalus, kurie apžvelgtų naujoves ir mokslinius tyrimus. R.Leganovič pabrėžia, kad dirbant su žmonėmis itin svarbi teisinga informacija.

Nors dažnai renginiai sporto tematika sunkiai įsivaizduojami be judesio, o forumo formatas fitneso srityje Lietuvoje dar naujovė, auganti trenerių bei aktyviai sportuojančių žmonių rinka ir itin greitai besikeičiantis fitneso pasaulis, atsirandančios naujos programos ir treniruočių formatai reikalauja nuolat atnaujinti ir teorines žinias. Pasak kitos forumo organizatorės, „Aeromix“ bendraįkūrėjos Natalijos Bedulskajos, praktinių žinių šiandien jau gali neužtekti norint išsilaikyti profesionalių trenerių lygyje.

Organizatorių tikslas – pateikti naujausias teorines žinias aiškiai, suprantamai ir taip įdomiai, kad aktyvus žmogus sukauptų dėmesį ir išsėdėtų paskaitose visą dieną. Vienu metu bus vienas pranešėjas/lektorius ir po kiekvieno pranešimo kalbos auditorija turės galimybę užduoti klausimus ir išgirsti atsakymus iš pirmų lūpų. Žymiausi fitneso ir mitybos ekspertai, gydytojai bei profesionalūs sportininkai dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi kaip pasiekti sėkmę, išlikti sveikiems bei padėti kitiems! 

„Toks žmogus kaip aš, kuris nevartoja maisto papildų ir tablečių, medicinai nereikalingas. Noriu parodyti kitus būdus, kaip stiprinti kūną ir išlikti sveikam bei energingam“, – savo pranešime pernai rudenį organizuotame pirmajame forume pabrėžė sporto medicinos specialistas Dalius Barkauskas, visą salę pakėlęs iš kėdžių įsiklausyti į savo kūną ir pasiražyti. Ilgamete patirtimi ir žiniomis apie judesį bei sveikatą profesionalas dalinsis ir šiemet. Rugsėjį forume pranešimus kruopščiai organizatorių parinktomis temomis taip pat pristatys ir didžiausio Lietuvoje sveikatingumo klubų „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis, Kanadoje dirbęs gydytojas neurochirurgas Orest Gritėnas, profesionali fitneso trenerė, daugkartinė Europos ir pasaulio fitneso ir kultūrizmo čempionė Svetlana Pugacheva, biomedicinos mokslų daktarė Eglė Kemerytė-Ivanauskienė, gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė, diplomuota gydomosios mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė, verslininkas Gediminas Zaborskis, asmeninis treneris Andrius Česnauskas ir R.Leganovič.

Forumas subalansuotas tiek treneriams, tiek aktyviai sportuojantiems žmonėms. Šiemet vieni geriausių Lietuvoje bei Europoje pranešėjai, savo srities profesionalai kalbės apie fitneso ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias sporto pasaulį, apie trenerių problemas ir reiklius klientus, trenerio įvaizdį socialiniuose tinkluose bei asmeninių treniruočių pardavimą, asmeninio efektyvumo, lyderystės, komandinio darbo idėjas, pateiks  naujausias sveikatos, mitybos įžvalgas, pagrįstas mokslu.

Kviečiame apsilankyti mūsų e-parduotuvėje (čia)

Sekite mus FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.