David Stauffer (JAV)

„Jūsų kliento norai turėtų būti pirmoje vietoje. Neverskite jų daryti to, ką jūs galvojate jie turėtų daryti ar to ką jums patiktų, jog jie darytų“, – treneriams pataria ilgametis Europos fitneso mokyklos dėstytojas David Stauffer. Stauffer kilęs iš Virdžinijos, JAV. Nuo 1993 m. gyvena Italijoje, Milane. Tada pradėjo konsultuoti Italijos fitneso federaciją trenerių ir įvairių parengtumo programų klausimais. Davidas yra ilgametis Europos fitneso mokyklos Lenkijoje dėstytojas, A.F. studijos (aerobikos fitneso studija) Graikijoje ir Rumunijoje dėstytojas. Jis keliauja po pasaulį pristatinėdamas naujas sporto salių mokymo programas ir metodus. Sukūrė 3 unikalias fitneso užsiėmimų programas:

  1. RTP (rezistensinio mokymo programa), kuri turi 3 treniruočių lygius – šios programos technika paremta intensyvumo metodais, naudojant lengvąjį inventorių ir įrangą.
  2. Efektyvaus bendravimo programa, skirta grupinių fitneso užsiėmimų instruktoriams.
  3. E.S.T. programa (pratimų kūno treniravimui sistema), skirta asmeniniams treneriams ir apima mokymus su lengvais svarmenimis ir štangomis.

Davidas yra populiarus dėl savo praktinių pratimų instruktoriams, kruopščių paaiškinimų, kai pristatinėja naujoves naujiems ar patyrusiems instruktoriams. Jo dėstymo stilius paremtas atletikos ir aerobinės gimnastikos pagrindais. Savo užsiėmimus kuria remdamasis taisykle, kad treniruotės intensyvumas yra svarbesnis už pratimų sudėtingumą. Jis sėkmingai pasirodė tarptautinėse aerobikos arenose bei renginiuose: „Geriausias tarptautinis prezenteris Italijoje“, „Fitness Italia 2002“. Davidas kartu su B.A. iš Šiaurės Karolinos universiteto (JAV) sukūrė unikalų muzikinį būdą, kuris padeda suderinti jėgą ir meną. Tai suteikia pasirodymams išskirtinumo. Viename iš savo lankstumo užsiėmimų, jis pats groja pianinu. Davidas kuria choreografiją daugeliui fitneso vaizdo įrašų, dirba kartu su „Planet sport and fitness“ (Aleksandrija, Italija), „Elika“ (Forlis, Italija), „Evolution Cardio Flex“ (Belgija) ir Italijos fitneso federacija (Ravena, Italija).

Davidas yra knygos „Asmeninio trenerio vadovas“ bendraautorius, reguliariai rašo straipsnius sporto trenerių tematika žurnale „Performance“. Keletą kartų kviestas į televizijos šou „Mediaset“ Italijoje, taip pat dalyavo keliose televizijos reklamose. Jis yra 2012 m. Italijos fitneso čempionato nugalėtojas. Iškovojo sidabro medalį 2012 m. čempionate „Misteris visata“, užėmė antrąją vietą Fitneso čempionate (35 metų ir vyresnių amžiaus kategorijoje) bei antrąją vietą porų kategorijoje. Davidas 2010 m. tapo JAV sportinės gimnastikos vyrų kategorijos čempionu. Šiuo metu jis yra „Tonic Network Benessere“ tinklo Italijoje sporto direktorius. Įmonė šiuo metu turi 9 fitneso centrus, kuriuose plėtojamos ir įgyvendinamos naujos programos. Jas, bendradarbiaudami su tinklu, naudoja daugiau nei 150 instruktorių

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!