fbpx
close
Paieška

David Stauffer (JAV)

„Jūsų kliento norai turėtų būti pirmoje vietoje. Neverskite jų daryti to, ką jūs galvojate jie turėtų daryti ar to ką jums patiktų, jog jie darytų“, – treneriams pataria ilgametis Europos fitneso mokyklos dėstytojas David Stauffer. Stauffer kilęs iš Virdžinijos, JAV. Nuo 1993 m. gyvena Italijoje, Milane. Tada pradėjo konsultuoti Italijos fitneso federaciją trenerių ir įvairių parengtumo programų klausimais. Davidas yra ilgametis Europos fitneso mokyklos Lenkijoje dėstytojas, A.F. studijos (aerobikos fitneso studija) Graikijoje ir Rumunijoje dėstytojas. Jis keliauja po pasaulį pristatinėdamas naujas sporto salių mokymo programas ir metodus. Sukūrė 3 unikalias fitneso užsiėmimų programas:

  1. RTP (rezistensinio mokymo programa), kuri turi 3 treniruočių lygius – šios programos technika paremta intensyvumo metodais, naudojant lengvąjį inventorių ir įrangą.
  2. Efektyvaus bendravimo programa, skirta grupinių fitneso užsiėmimų instruktoriams.
  3. E.S.T. programa (pratimų kūno treniravimui sistema), skirta asmeniniams treneriams ir apima mokymus su lengvais svarmenimis ir štangomis.

Davidas yra populiarus dėl savo praktinių pratimų instruktoriams, kruopščių paaiškinimų, kai pristatinėja naujoves naujiems ar patyrusiems instruktoriams. Jo dėstymo stilius paremtas atletikos ir aerobinės gimnastikos pagrindais. Savo užsiėmimus kuria remdamasis taisykle, kad treniruotės intensyvumas yra svarbesnis už pratimų sudėtingumą. Jis sėkmingai pasirodė tarptautinėse aerobikos arenose bei renginiuose: „Geriausias tarptautinis prezenteris Italijoje“, „Fitness Italia 2002“. Davidas kartu su B.A. iš Šiaurės Karolinos universiteto (JAV) sukūrė unikalų muzikinį būdą, kuris padeda suderinti jėgą ir meną. Tai suteikia pasirodymams išskirtinumo. Viename iš savo lankstumo užsiėmimų, jis pats groja pianinu. Davidas kuria choreografiją daugeliui fitneso vaizdo įrašų, dirba kartu su „Planet sport and fitness“ (Aleksandrija, Italija), „Elika“ (Forlis, Italija), „Evolution Cardio Flex“ (Belgija) ir Italijos fitneso federacija (Ravena, Italija).

Davidas yra knygos „Asmeninio trenerio vadovas“ bendraautorius, reguliariai rašo straipsnius sporto trenerių tematika žurnale „Performance“. Keletą kartų kviestas į televizijos šou „Mediaset“ Italijoje, taip pat dalyavo keliose televizijos reklamose. Jis yra 2012 m. Italijos fitneso čempionato nugalėtojas. Iškovojo sidabro medalį 2012 m. čempionate „Misteris visata“, užėmė antrąją vietą Fitneso čempionate (35 metų ir vyresnių amžiaus kategorijoje) bei antrąją vietą porų kategorijoje. Davidas 2010 m. tapo JAV sportinės gimnastikos vyrų kategorijos čempionu. Šiuo metu jis yra „Tonic Network Benessere“ tinklo Italijoje sporto direktorius. Įmonė šiuo metu turi 9 fitneso centrus, kuriuose plėtojamos ir įgyvendinamos naujos programos. Jas, bendradarbiaudami su tinklu, naudoja daugiau nei 150 instruktorių

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.