Interviu

Vokiečių sporto pedagogė mokys treniruoti fasciją

AEROMIX kviečia skaityti interviu su V. Pfeffer.

Kodėl nusprendėte tapti asmenine trenere?

Daug metų dirbau grupinių fitneso treniruočių instruktore. Klientai manęs nuolat klausinėdavo patarimų, kaip atrasti jiems tinkamus pratimus. Taigi pasirinkti asmeninio trenerio kelią buvo natūralus žingsnis. Dirbdamas asmeniniu treneriu tu bendrauji su klientu individualiai, o tai padeda jiems pasiekti trokštamų rezultatų daug greičiau ir nuosekliau.

 

Apibūdinkite savo mokymo filosofiją.

Dirbk lengvai ir efektyviai! Svarbiausia yra išmanyti savo mokomą dalyką ir gebėti profesionaliai jį taikyti per treniruotes ir kasdieniame gyvenime.

 

Kaip motyvuojate savo klientus per treniruotes tarp pratimų?

Dirbdamas su žmonėmis tu visada turi būti „čia ir dabar“ – matyti juos ir pastebėti prarastą susidomėjimą. Mano patarimas: kiekvienas užsiėmimas turi „tekėti“ – jokių arba mažiau pertraukėlių. Kuriant treniruotės programą viską reikia gerai apgalvoti.

 

Kokia fascijos (jungiamojo audinio) rolė fitneso treniruotėse? Kaip treniruoti fascijas?

Prieš keletą metų mes sužinojome, kad fascijos yra beveik svarbesnės nei raumenys. Bet treniruodamasis tu negali jų išskirti – treniruoti reikia viską kartu. Tačiau fascijoms reikia kitokio stimuliavimo. Jums nereikia dirbti daugiau – reikia dirbti kitais metodais. Apie juos papasakosiu savo seminare.

 

Kokia fascijų treniravimo nauda?

Jei jūs įtrauksite fascijų treniravimą į savo treniruotes, audinių gijimas ir atsinaujinimas įgaus pagreitį! Jūs pasijusite geriau, sumažės skausmai, pratimų atlikimas taps lankstenis ir profesionalesnis.

 

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!