fbpx
close
Paieška

Interviu

Vokiečių sporto pedagogė mokys treniruoti fasciją

AEROMIX kviečia skaityti interviu ”Vokiečių sporto pedagogė mokys treniruoti fasciją ” su V. Pfeffer.

Kodėl nusprendėte tapti asmenine trenere?

Daug metų dirbau grupinių fitneso treniruočių instruktore. Klientai manęs nuolat klausinėdavo patarimų, kaip atrasti jiems tinkamus pratimus. Taigi pasirinkti asmeninio trenerio kelią buvo natūralus žingsnis. Dirbdamas asmeniniu treneriu tu bendrauji su klientu individualiai, o tai padeda jiems pasiekti trokštamų rezultatų daug greičiau ir nuosekliau.

Apibūdinkite savo mokymo filosofiją.

Dirbk lengvai ir efektyviai! Svarbiausia yra išmanyti savo mokomą dalyką ir gebėti profesionaliai jį taikyti per treniruotes ir kasdieniame gyvenime.

Kaip motyvuojate savo klientus per treniruotes tarp pratimų?

Dirbdamas su žmonėmis tu visada turi būti „čia ir dabar“ – matyti juos ir pastebėti prarastą susidomėjimą. Mano patarimas: kiekvienas užsiėmimas turi „tekėti“ – jokių arba mažiau pertraukėlių. Kuriant treniruotės programą viską reikia gerai apgalvoti.

Kokia fascijos (jungiamojo audinio) rolė fitneso treniruotėse? Kaip treniruoti fascijas?

Prieš keletą metų mes sužinojome, kad fascijos yra beveik svarbesnės nei raumenys. Bet treniruodamasis tu negali jų išskirti – treniruoti reikia viską kartu. Tačiau fascijoms reikia kitokio stimuliavimo. Jums nereikia dirbti daugiau – reikia dirbti kitais metodais. Apie juos papasakosiu savo seminare.

Kokia fascijų treniravimo nauda?

Jei jūs įtrauksite fascijų treniravimą į savo treniruotes, audinių gijimas ir atsinaujinimas įgaus pagreitį! Jūs pasijusite geriau, sumažės skausmai, pratimų atlikimas taps lankstenis ir profesionalesnis.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.