fbpx
close
Paieška

POLESTAR® Pilates mokykla

Unikali galimybė įgyti Pilates žinias pagal tarptautinius standartus, Pilates POLESTAR® trenerio sertifikatą (JAV), kuris įtraukiamas į tarptautinį registrą. Tarptautinė Pilates POLESTAR® mokykla buvo įkurta 1992 metais ir yra pasaulinė lyderė švietimo srityje pagal Pilates sistemą.

Pilates POLESTAR® atstovybės dirba daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.

Mokymų sistema sudaryta remiantis fizioterapiniu požiūriu į Pilates metodiką, tai sukuria nenutraukiamą ryšį su atstatomosiomis, reabilitacinėmis Pilateso galimybėmis ir užtikrina aukštos kvalifikacijos trenerių paruošimą.

Pilates POLESTAR® atstovybės dirba daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.  Pilates POLESTAR® mokymo centruose buvo paruošta daugiau nei 10 000 sertifikuotų Pilates trenerių, dirbančių fitneso ir medicinos centruose, reabilitacijos centruose, šokių įstaigose visame pasaulyje.

Pilates POLESTAR® mokykla yra viena iš nedaugelio PMA (organizacija, kuri kontroliuoja Pilates metodą JAV) patvirtintų mokyklų.

 Pilates  POLESTAR® misija

Pilates POLESTAR®   – tarptautinis profesionalų susivienijimas. Profesionalų, kurie remdamiesi pagrįstais moksliniais tyrimais tiria žmogaus kūno judesius, taip pat perduoda savo žinias klientams, siekdami pagerinti jų sveikatą ir gyvenimo kokybę per Pilates ir per gretutinius mokslus apie judesį.

Pilates  POLESTAR® vizija

Įtakoti pasaulį per protingą judėjimą, padedant vystytis asmens ir visuomenės sąmoningumui.

Pristatome Jums šios mokyklos mokymus:

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.