fbpx
close
Paieška

Interviu

Osteopatijos pagrindai padeda klientams parinkti tinkamiausią krūvį

AEROMIX kalbina M. Melikovą:

Kokių įgūdžių reikia, norint taikyti osteopatijos metodus praktiniame trenerio darbe?

Treneris privalo išmanyti žmogaus anatomiją, fiziologijos ir biomechanikos pagrindus bei osteopatijos diagnostikos metodus, kurie sujungia bazinę medicininę apžiūrą ir specifinius testus.

Kokius sveikatos sutrikimus osteopatija gydo veiksmingiausiai?
Osteopatija žvelgia į žmogų kaip į visumą – su visomis jo fiziologinių sistemų tarpusavio sąsajomis. Todėl osteopatija gali padėti pakoreguoti arba palengvinti gausybę sutrikimų. Jeigu negalima išgydyti, tai dar nereiškia, kad negalima padėti!

Kaip pristatyti osteopatijos naudą klientui?
Svarbu jam paaiškinti, kad osteopatija – tai ne metodų rinkinys, o mokslas, turintis savo filosofiją. Kaip jau minėjau, osteopatas įvertina visas žmogaus funkcijas ir struktūras, tarp kurių yra labai reikšmingas ryšys. Pažeidus funkciją, kenčia struktūra ir priešingai – pažeidus struktūrą, kentės funkcija. Pavyzdžiui, lūžus kojai (struktūros pažeidimas), kentės funkcija, šiuo atveju – sąnarių virš lūžio (iki pat stuburo sąnarių) gebėjimas judėti.
Esant hipertonijai, kai žmogus kenčia dėl padidinto arterinio spaudimo (funkcija), bus pakenktos širdies ir galvos smegenų kraujagyslės (struktūra). Taikant osteopatijos metodą, galima aptikti ligą, išgydyti ar bent palengvinti nemalonius jos simptomus.

Ką osteopatijos metodų išmanymas duoda pačiam treneriui?
Osteopatijos diagnostikos pagrindų išmanymas ir taikymas praktikoje leidžia treneriui suprasti, su kokiu klientu jis dirba, kokį krūvį ir pratimus jam skirti, o kokių ne. Tuo pačiu šios žinios padeda apsaugoti save ir klientą nuo traumų ir nusivylimo po sporto.

Ar Rusijoje žmonės vertina osteopatinį gydymą?
Osteopatijos populiarumas Rusijoje ir visame pasaulyje kiekvienais metais didėja. Rusijoje norint įgyti gydytojo osteopato profesiją, reikia turėti aukštąjį medicininį išsilavinimą ir 5 metus mokytis bazinį kursą Osteopatijos institute.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.