Interviu

A. Oliver ,,Fitnesas yra mano gyvenimo kelias”

A. Oliver ,,Fitnesas yra mano gyvenimo kelias. Visas mano gyvenimas sukasi apie jį: fitnesas padeda gerai sutarti su savimi ir mane supančiais žmonėmis”

Kviečiame skaityti interviu su Allesandro Oliver ir sužinoti kokią programą jis pristatys artėjančiame seminare, kaip atrodo kasdienis sportininko mitybos racionas ir iš kur treneris semiasi įkvėpimo.

Į Lietuvą Jūs atvykstate jau trečią kartą. Kokį įspūdį Jums paliko pirmieji vizitai Lietuvoje?

Taip, jau trečias kartas kaip aš būsiu Lietuvoje, ir aš esu labai laimingas galėdamas sugrįžti vėl…..tai reiškia, kad Lietuvos žmonėms patinka mano treniravimo būdas. Lietuvoje yra daug trenerių, kuriuos aš sutinku visoje Europoje, konvencijose, ir jie yra alkani fitneso naujovėm. Iš tikrųjų man labai patinka tokie treneriai.

Pristatykite savo būsimus seminarus Vilniuje, koks jų tikslas ir kokia jų nuotaika?

Seminaras yra suskirstytas į dvi skirtingas dienas, skirtingus funkcinio treniravimo būdus.
Pirmoji diena ,,FUNKCINIS MOKYMAS“ yra tradicinė ir energingesnė, ekstremalesnė, naudojant Step platformas, svarmenis ar tik savo kūno svorį, nuotaika bus tikrai energinga, pateiksiu daug skirtingų pamokų. Antroji diena ,,STRETCH & FUSION“ yra mišri (vientisa), todėl pavadinimas „fusion“ su kūno proto stiliumi, labiau tempimo, jogos, pilateso ir funkcinio mokymo programos derinys, nuotaika yra labiau atpalaiduojanti beje , neužmirškite, mes visada kalbame apie funkcinį mokymą!

Kokiems žmonėms yra skirtas seminaras?

Treneriams ir klientams, visiems, kurie nori sužinoti daugiau apie fitneso galimybes gali dalyvauti seminare. Aš parodysiu labai daug praktinių pavyzdžių, pratimų, pateiksiu naujų treniravimo idėjų. Tad iki greito susitikimo Vilniuje, seminare!

Ką Jums pačiam reiškia fitnesas?

Fitnesas yra mano gyvenimo kelias. Visas mano gyvenimas sukasi apie jį: fitnesas padeda gerai sutarti su savimi ir mane supančiais žmonėmis. Fitnesas padeda sukurti gražų ir sveiką kūną, jaustis tvirtu ir išlaikyti aštrų protą.

Patarkite, kaip mankštintis saugiai?

Nuolatinė kūno kontrolė yra pagrindas, atliekant kiekvieną pratimą. Visos mano sukurtos programos yra pagrįstos saugiu treniravimusi. Jei tu puikiai žinai pratimą, nebus sudėtinga jį išskirstyti į daug skirtingų variantų. Taigi, jūs galite pradėti treniruotę baziniais judesiais, pamažu papildant juos sudėtingesnių serija. Taip kiekvienas klientas galės pasirinkti jo lygiui tinkantį treniravimąsi.

Kokie produktai sudaro kasdienę Jūsų mitybą?

Paprastai maitinuosi pagal Viduržemio jūros dietos principus, tai puikus subalansuotos ir visavertės mitybos pavyzdys. Taip pat įtraukiu šiek tiek modifikuotų produktų, nes tai turi daugiau proteinų. Niekada nepamirštu papildomai vartoti maisto papildų: Omega–3, aminorūgščių ir L-karnitino.

Iš kur semiatės įkvėpimo?

Kai kuriu įvairias programas, mėgstu savo namuose stovėti prieš veidrodį ir įsivaizduoti, kaip pakeisti kiekvieną pratimą į ką nors naujo. Aš bandau ir kartoju judesius iki tol, kol man patinka pratimų nuoseklumas. Įkvėpimas ateina kasdien dirbant su savimi, galvojant apie anatomiją, pačiam išbandant įvairius skirtingus judesius.

Įvardinkite tris paprastus ir sveikus įpročius, prieinamus kiekvienam.

1. Sveikai maitinkitės, išimtys – tik savaitgaliais.
2. Kasdien treniruokitės, kiekvieną kartą kelkite sau maksimalius tikslus.
3. Linksmai leiskite laiką su draugais ir mėgaukitės gyvenimu!

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!