fbpx
close
Paieška

Interviu

Italų treneris R. Bocchi kviečia pažinti jogos pasaulį

Dviejų dienų R. Bocchi programa susideda iš seminarų „Functional Yoga“ (liet. funkcinė joga) ir „Power Yoga“ (liet. jėgos joga). Pirmąją dieną kartu su treneriu analizuosite jogos asanas, mokysitės, kaip jas grupuoti ir formuoti darbo sekas. Antroji seminaro diena skirta išmokti specialią kvėpavimo techniką (Ujjayi arba „jūros ošimas“), sukurti kvėpavimo ir judesio sinchronizaciją (Vinjasa) ir energetinius užraktus (Bandha). Šis dviejų dienų seminaras skirtas jogos, pilateso mokytojams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, pažengusiems klientams.

AEROMIX kalbina trenerį R. Bocchi.

Kokių savybių reikia geram jogos instruktoriui?

Profesionalaus jogos užsiėmimus vedančio trenerio bruožai: niekada nesijausti dideliu ar svarbesniu už kitus; nesustoti tobulinti jogos praktikos metodiką; dirbti su atsidavimu ir nuolankumu.

Trys svarbiausi žingsniai, konstruojant funkcinės jogos pamoką.

A) Apibūdink pamokos tikslą.

B) Dirbk laikydamasis saugumo reikalavimų. Visada pateik pratimus, adaptuotus klientams. Pradėk nuo bazinių žinių, pamažu supažindindamas klientus su visu pratimų kompleksu.

C) Atrask metodą, kaip dirbti efektyviai. Mokydamas kitus turi pamažu gerinti jų atlikimo kokybę. Jūsų tikslas padėti kiekvienam iš klientų atrasti save jogoje.

Kaip sukurti grojaraštį jogos treniruotei?

Jogos pamoka skaidoma į keturias dalis: apšilimas, tikslas, nusiraminimas ir atsipalaidavimo stadija. Muzika turi derėti prie visų treniruotės dalių.

Koks laikas geriausias atlikti jogą?

Tinkamiausias metas praktikuoti jogą – rytas. Ankstyvu dienos metu kūnas yra pailsėjęs, protas – ramus ir koncentruotas.

Ar Jūs pats medituojate?

Taip, renkuosi klasikinę, paprastą ir efektyvią Vipasanos meditaciją.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.