Interviu

Italų treneris R. Bocchi kviečia pažinti jogos pasaulį

Dviejų dienų R. Bocchi programa susideda iš seminarų „Functional Yoga“ (liet. funkcinė joga) ir „Power Yoga“ (liet. jėgos joga). Pirmąją dieną kartu su treneriu analizuosite jogos asanas, mokysitės, kaip jas grupuoti ir formuoti darbo sekas. Antroji seminaro diena skirta išmokti specialią kvėpavimo techniką (Ujjayi arba „jūros ošimas“), sukurti kvėpavimo ir judesio sinchronizaciją (Vinjasa) ir energetinius užraktus (Bandha). Šis dviejų dienų seminaras skirtas jogos, pilateso mokytojams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, pažengusiems klientams.

AEROMIX kalbina trenerį R. Bocchi.

Kokių savybių reikia geram jogos instruktoriui?

Profesionalaus jogos užsiėmimus vedančio trenerio bruožai: niekada nesijausti dideliu ar svarbesniu už kitus; nesustoti tobulinti jogos praktikos metodiką; dirbti su atsidavimu ir nuolankumu.

Trys svarbiausi žingsniai, konstruojant funkcinės jogos pamoką.

A) Apibūdink pamokos tikslą.

B) Dirbk laikydamasis saugumo reikalavimų. Visada pateik pratimus, adaptuotus klientams. Pradėk nuo bazinių žinių, pamažu supažindindamas klientus su visu pratimų kompleksu.

C) Atrask metodą, kaip dirbti efektyviai. Mokydamas kitus turi pamažu gerinti jų atlikimo kokybę. Jūsų tikslas padėti kiekvienam iš klientų atrasti save jogoje.

Kaip sukurti grojaraštį jogos treniruotei?

Jogos pamoka skaidoma į keturias dalis: apšilimas, tikslas, nusiraminimas ir atsipalaidavimo stadija. Muzika turi derėti prie visų treniruotės dalių.

Koks laikas geriausias atlikti jogą?

Tinkamiausias metas praktikuoti jogą – rytas. Ankstyvu dienos metu kūnas yra pailsėjęs, protas – ramus ir koncentruotas.

Ar Jūs pats medituojate?

Taip, renkuosi klasikinę, paprastą ir efektyvią Vipasanos meditaciją.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!