fbpx
close
Paieška

Interviu

Interviu su Roberto Bocchi

Italų treneris neįsivaizduoja gyvenimo be profesinio tobulėjimo

Treneris savo karjerą pradėjo būdamas vos 7 metų, praktikuodamas kovos meną, studijuodamas Kung-fu ir Tai Chi. R. Bocchi nuolat tobulina savo žinias Jungtinėse Amerijos Valstijoje. Jo įvairiapusiškas išsilavinimas ir didelė patirtis mokinant kitus leidžia pasiūlyti naują programą, kurios metu sukuriamos originalios treniruotės, kurios patenkina skirtingus fitneso klientų poreikius. Lietuvoje jis pristatys tris unikalias pamokas: ATHLETIC PILATES, POWER YOGA ir ENERGETIC STRETCHING. Trumpas pokalbis su R. Bocchi prieš artėjantį vizitą į Lietuvą.

Roberto, ką esate girdėjęs apie Lietuvą? Ko tikitės iš vizito Vilniuje?

Lietuvoje lankysiuosi pirmą kartą, bet daug mano draugų ir kolegų gerai atsiliepia apie jūsų šalį. Labai tikiuosi sutikti daug sportu besidominčių žmonių ir, neabejoju, kad tai bus labai šauni patirtis.

Kas jums labiausiai patinka jūsų darbe?

Mane žavi galimybė susipažinti su žmonėmis, atrasti naujas vietas ir tai, kad galiu nuolat atrasti ką nors naujo, tobulėti.

Iš ko susideda jūsų dienos rutina?

Kiekvieną rytą praktikuoju Aštanga joga ir Pranajama kvėpavimą. Po pietų renkuosi funkcines treniruotes ir tempimo pratimus.

Kokias dažniausiai klaidas daro fitneso ir kūno balanso specialistai?

Blogiausiai, kai žmonės nesitreniruoja, nenori mokytis, tobulėti ir praranda susidomėjimą sportu. Mes turime užkurti aistrą ieškoti, atrasti ir mokyti.

Esate pasirinkęs sveiką gyvenimo būdą. Kaip atrodo jūsų mityba?

Aš esu vegetaras, tačiau kartais suvalgau šiek tiek žuvies.

O kuo pasilepinate, koks jūsų mėgstamiausias sveikas užkandis?

Šviežių vaisių salotos su jogurtu, medumi ir džiovintais vaisiais.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.