fbpx
close
Paieška

Interviu

Interviu su David Stauffer (JAV, Italija)

Pirmiausiai leiskite Jus pasveikinti grįžtant į Lietuvą. Kaip jaučiatės sugrįždamas?

Ačiū. Malonu grįžti, ypač žinant, jog šį kartą aš galėsiu mėgautis lietuvišku maistu, kadangi šiuo metu nesiruošiu jokioms kultūrizmo varžyboms. Tačiau kartu su džiaugsmu jaučiu ir didelę atsakomybę grįždamas dėstyti „Aeromix“ klausytojams, kurių pasiruošimo lygis labai aukštas. Studentai dalyvavę mano praėjusio karto seminaruose parodė labai gilias teorijos ir praktikos žinias, taigi šį kartą ir pats ruošiuosi dar daugiau.

Praėjusį kartą Jūs pristatėt unikalią programą – Funkcinio treniravimosi evoliucija. Kuo dalinsitės šį kartą ? Papasakokite šiek tiek daugiau apie pirmos dienos sesiją. Kuo ji bus skirtinga nuo kitų programų?

Koncentruosiuos į labiau modernius metodus susijusius su treniruotėmis su svoriais. Pirmoji diena bus grįsta praktika, netgi patarčiau ateisiantiems į seminarą dieną prieš tiesiog pailsėti, kitaip tariant – nesitreniruokte. Norint suprasti visus pratimus ir kaip jie veikia svarbu juos atlikti tokiu pat intensyvumu ar net didesniu nei įprastai treniruojamasi salėje. Galiu pasakyti, kad programa visiškai skirsis nuo tos kokią pristačiau praėjusį kartą. Funkcinio treniravimosi evoliucijos, kurią pristačiau praėjusį kartą, metu labiau koncentruojamasi į kūną, greitį, kūno sukimąsi, aukštą intensyvumą ir t.t. Šį kartą seminaro metu pristatomi pratimai bus grįsti tradiciniu svorių kilnojimu, tačiau su unikalia jų organizacija.

Jūsų antroji diena bus įdomi – šokinėjimas šokdyne. Prisiminimai iš vaikystės? Ar tai kažkas panašaus į tai ką mes visi žinome?

Atletinis treniravimasis – Šokinėjimas šokdyne, tai įdomus ir linksmas užsiėmimas, kurio metu mes ne tik šokinėjame per šokdynę, bet šokdynę panaudojame ir judrumui ugdyti bei kūno tonusui didinti. Svarbu pažymėti ir atsiminti – nebūtina mokėti šokinėti šokdyne norint dalyvauti šiame seminare. Šokinėjimas užims tik 1/3 viso kurso. Aš išmokysiu šokinėti duodamas kelis patarimus, tada galėsit grįžti namo ir praktikuotis. Kiekvienas judesys su šokdyne turi pratimo atitikimą tik atliekamą be šokdynės. Taigi, jei jūs neturite pakankamos ištvermės ar nesijaučiate esantis šokinėjimo ekspertu visuomet galite atlikti modifikuotus pratimus be šokdynės. Daugelis iš mano studentų Italijoje šokinėti pradėjo su labai minimaliais gebėjimais. Kaip ir daugelis koordinacinių pratimų, šokinėjimas per šokdynę atima laiko ugdant atlikimą, kelių valandų neužtenka. Kai kurie mokytojai dirbantys su manimi moko visai be virvių, tai lengvai atliekama ir vedama treniruotė, kai turite bendrą supratimą.

Galite paminėti tris naudingus dalykus kuriuos gauname šokinėdami per virvę? Kas gali užsiimti šokinėjimu per virvę?

Koordinacija – aerobinis atsparumas – geresnė apytaka. Lengviau būtų pasakyti kam negalima šokinėti: asmenims su antsvoriu, kuriems trūksta tvirtumo, besilaukiančioms moterims (tai gali sukelti nepatogumo jausmą). Kitos problemos tokios kaip išvarža, nugaros, kelių skausmai turėtų būti įvertinamos individualiai.

Kokie būtų Jūsų palinkėjimai tiems , kurie nori būti asmeniais bei grupių treneriais?

Asmeniniams treneriams:
• Jūsų kliento norai turėtų būti pirmoje vietoje. Neverskite jų daryti to ką jūs galvojate jie turėtų daryti ar to kas jums patiktų jog jie darytų.
• Edukuokit savo klientus. Išaiškinkite jiems kodėl jūs užsiimat tuo kuo užsiimat.
• Saugokitės patys ir nesužeiskite savo klientų. Būkite pasirengę, jog kai kuriuos pratimus jiems bus sunku atlikti ir užkirskite kelią traumoms.
Grupių treneriams:
• Jūs esate mokytojai ne atlikėjai. Treniruočių metu nesididžiuokite atliekamais triukais prieš savo klientus.
• Išmokite bendrauti. Mokyti grupę gali būti tikrai sunku, kadangi mes visi mokomės skirtingai; klausantis paaiškinimų; stebint pratimus, girdint ko nereikia daryti, matant ko nereikia daryti. Kai kurie klientai mėgsta pakeltą toną, kai tuo tarpu kiti nori kantraus, vedančio treniruotes iš lėto trenerio.
• Niekada nesustokite atradinėti. Tyrinėkite, mokykitės, būkit paprastais.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.