fbpx
close
Paieška

Bendras

Gateway Mat on-line mokymai

Gateway Mat kurso mokymai pradedami nuo internetinės kurso paskaitos on- line Gateway (on-line režimu).

Šiame online kurse, vadovaujant kompanijos Pilates  POLESTAR® įkūrėjui ir prezidento Brentui Andersonui, susipažinsite su metodo istorija, gausite anatomijos, fiziologijos, biomechanikos pagrindus, kuriais savo mokymuose remiasi kompanija Polestar, taip pat sužinosite profesinės bendruomenės etikos pagrindus.

Apie on-line Gateway kursą:

Įvadinis Polestar Pilates kompanijos įkūrėjo ir prezidento Brent Anderson trijų valandų seminaras bus naudingas ne tik pradedantiesiems, bet ir patyrusiems treneriams. Jūs turite puikią galimybę studijuoti kursą laisvu formatu, atsižvelgiant į savo galimybes.

Internetinis kursas sudarytas iš trijų paskaitų:

  • Pilates istorija ir evoliucija
  • Polestar judesio principai
  • Profesinė etika ir atsakomybė.

Nedidelis testavimas internetu, pasiūlytas po kiekvienos paskaitos, padės įsisavinti medžiagą, pabrėžiant pagrindinius jos aspektus.

Norime atkreipti jūsų dėmesį!  On-line Gateway mokymai pateikti anglų kalba su rusiškais subtitrais!

Šis on – line kursas yra NEMOKAMAI, kurį būtina įsisavinti iki pirmo seminaro, gegužės 15-16 d. Tačiau prisijungimus prie on-line Gateway kurso Jūs gaunate tik po avansinio arba pilno apmokėjimo už pirmą seminarą Pilates  POLESTAR®  Gateway  MAT I , kuris vyks gegužės 15-16 d. Avansinis apmokėjimas 100 e. , pilnas apmokėjimas už seminarą -270 e.

Tiems kas moka visą sumą iškarto (avansinis mokėjimas yra 250 e), siunčiami prisijungimai prie seminaro Judėjimo Principai ir on-line Gateway kurso.

Registruotis į Pilates POLESTAR Gateway Mat mokymus.
Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.