fbpx
close
Paieška

Laimis Bartasūnas

,,Kūno išorės tikslai dar ne viskas – reikia funkcionalumo ir individualaus požiūrio į kiekvieną klientą. Treniruočių pagrindinis principas yra tas, kad žmogus nuolat gyvenime kažką stumia, kažką traukia. Atsižvelgdamas į šiuos principus aš ir vedu treniruotes, kad žmogus jaustųsi sveikas, nejaustų jokių skausmų.“,- teigia Laimis Bartasūnas, fizinio rengimo, grupinių ir asmeninių užsiėmimų treneris, dirbantis su atletais, sveikatingume.

Fizinio aktyvumo specialistas, Laimis, specializuojasi fizinės būklės testavime, traumų prevencijoje bei potrauminiu grįžimu į sportą, atletinių savybių treniravime dirbant su profesionaliais sportininkais. Nuolat domisi naujovėmis bei kelia savo kvalifikaciją dalyvaudamas  mokymuose Lietuvoje bei užsienyje, dalinasi savo žiniomis su žmonėmis, kurios jiems padėtų sveikai gyventi.

ISSA Specialist In Strength & Conditioning (ISSA SCS)

Certified Functional Strength Coach Level 1 (CFSC L1)

CrossFit Level 1 Trainer (CF L1)

TRX Suspension Training Course Level 1

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.