fbpx
close
Paieška

Asmeninis treneris

Asmeninis Treneris

Šių mokymų metu Jūs įgysite daug praktinių žinių, įgūdžių bei Europos mokyklos Asmeninio trenerio licenciją (EUROEDUCATION).

Mokymai ASMENINIS TRENERIS vyksta mišriuoju būdu: 4 praktiniai seminarai (Personal Training I lygis, Personal II lygis, Personal III lygis, Laikysenos įvertinimas, Testavimas bei nuotolinis teorinių žinių mokymas.

Jeigu Jūs priėmėte sprendimą užsiimti asmeninio trenerio karjera, turėkite omenyje, kad jūs turite investuoti nemažai laiko ir pinigų, kad taptumėte sėkmingais, kaip tiesa ir daugelis dalykų gyvenime. Klientai nori dirbti su treneriu, kurie yra kompetentingi ir patyrę savo amato, todėl labai svarbu imtis reikiamų veiksmų, kad įgyvendinti savo troškimą.

Kas gali dalyvauti baziniuose seminaruose?

  1. Treneriai norintys pagilinti žinias.
  2. Sporto klubų klientai, norintys susipažinti su trenerio principais, metodika, treniruočių specifika.
  3. Sveikatos specialistai, kūno kultūros mokytojai norintys patobulinti savo žinias.
  4. Norintys dirbti užsienyje (ES šalys ir kitos)

Koks išduodamas sertifikatas? 

Po kiekvieno praktinio seminaro išduodami sertifikatai, kad išklausėte kursą ir įgijote kompetencijas. Baigę visą bazinių seminarų ciklą, t.y. visus 4 praktinius seminarus bei išlaikę teorijos testą nuotoliniu būdu, Jūs turite galimybę laikyti egzaminą licencijai įgyti. Egzaminas susideda iš praktinės dalies bei teorijos testo, vertinimo kriterijai bei reikalavimai bus pateikiami seminarų metu. Dalyvis, sėkmingai išlaikęs egzaminą įgyja Euroeducation B lygio licenciją, kuri pripažįstama ES šalyse pagal kiekvienoje šalyje galiojančius reikalavimus.

Smulkesnė informacija bei reikalavimai dėl licencijos  paaiškinami seminarų metu.

Seminarų ciklo “ASMENINIS TRENERIS“ struktūra:

Registracija į visą seminarų ciklą (spausti čia)

Skaitykite atsiliepimus apie ciklą ,,Asmeninis Treneris” (plačiau)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.