Šių mokymų metu Jūs įgysite dvigubą licenciją – europietišką (EUROEDUCATION), galiojančią visoje Europoje, bei kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą (KKSD), galiojantį Lietuvoje, kurį išduoda Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Mokymai vyksta mišriuoju būdu: 4 praktiniai seminarai (Personal Training I lygis+ II lygis, Asmeninis treneris I + II lygis), bei nuotolinis teorinių žinių mokymas.

Jeigu Jūs priėmėte sprendimą užsiimti asmeninio trenerio karjera, turėkite omenyje, kad jūs turite investuoti nemažai laiko ir pinigų, kad taptumėte sėkmingais, kaip tiesa ir daugelis dalykų gyvenime. Klientai nori dirbti su treneriu, kurie yra kompetentingi ir patyrę savo amato, todėl labai svarbu imtis reikiamų veiksmų, kad įgyvendinti savo troškimą.

 

Bazinio seminaro ciklo “ ASMENINIS TRENERIS“ struktūra:

Teorinių paskaitų ciklas. Nuotolinis mokymas.

Seminaras Nr.1, „Personal Training. I lygis“. 2018 birželio 16-17 d. (Express mokymai)

Seminaras Nr.2, „Personal Training, II lygis“. 2018  birželio 23-24d. (Express mokymai)

Seminaras Nr.3, „Asmeninis treneris treniruoklių salėje. I Lygis“. 2018   birželio 30-liepos 1d. (Express mokymai)

Seminaras Nr.4, „Asmeninis treneris treniruoklių salėje. II Lygis. 2018  gegužės 18-19 d./ liepos 7-8 d. (Express mokymai)

Egzaminas „ASMENINIS TRENERIS“.   2018  gegužės 26 d./ liepos 14d.

Kas gali dalyvauti baziniuose seminaruose?

 1. Norintys dirbti treniruoklių salės treneriais bei asmeniniais treneriais.
 2. Treneriai norintys pagilinti žinias.
 3. Sporto klubų klientai, norintys susipažinti su trenerio principais, metodika, treniruočių specifika.
 4. Sveikatos specialistai, kūno kultūros mokytojai norintys patobulinti savo žinias .
 5. Žmonės, norintys vykdyti sportinę veiklą ir neturintys specialaus išsilavinimo
 6. Norintys dirbti užsienyje (ES šalys ir kitos)

Koks išduodamas sertifikatas? Kada įgysiu trenerio leidimą?

Po kiekvieno praktinio seminaro bus išduodami Euroeducation B lygio sertifikatai, kad išklausėte kursą. Baigę visą bazinių seminarų ciklą, t.y. visus 4 praktinius seminarus (8 dienas), bei išlaikę teorijos testą nuotoliniu būdu, Jūs turite galimybę laikyti egzaminą licencijai įgyti.  Egzaminas susideda iš praktinės dalies bei teorijos testo, vertinimo kriterijai bei reikalavimai bus pateikiami seminarų metu. Dalyvis, sėkmingai išlaikęs egzaminą įgyja Euroeducation B lygio licenciją, galiojančią visoje Europoje ir KKSD leidimą galiojantį Lietuvoje.

Smulkesnė informacija bei reikalavimai dėl licencijos ir trenerio leidimo paaiškinami seminarų metu.

 

Dėstytojai:

 • Svetlana Pugacheva (Rusija)

  Svetlana Pugacheva (Rusija)

  „Dėstant man svarbu ne tiesiog perteikti informaciją, bet ir įsitikinti, kiek giliai ta informacija liko studentų galvose. Taip pat noriu žinoti jų požiūrį į ginčytinus klausimus, kaip jie suprato pateiktą medžiagą. Kiekviena grupė yra skirtinga ir temperamentu, ir patirtimi, suvokimu, todėl stengiuosi pagauti jų bangą“, – darbo ypatumus atskleidžia profesionali fitneso trenerė, programos „Čempionų mokykla“, kurioje veda mokymus fitneso instruktoriams, įkūrėja Svetlana Pugacheva.

  Svetlana yra daugkartinė Europos, pasaulio fitneso ir kultūrizmo čempionė, sukaupusi 23 m. patirtį šioje srityje. Įgijo kūno kultūros išsilavinimą pedagoginiame universitete. Visą gyvenimą aktyviai sportuoja, išbandė įvairias sporto šakas: dailujį čiuožimą, choreografiją, krepšinį, lengvąją atletiką, irklavimą, badmintoną. Turi lengvosios atletikos ir badmintoto kandidato į sporto meistrą laipsnį, 2014 m. Lietuvos čempionė fitneso kategorijoje. Šiuo metu Svetlana užima aukštas pareigas kompanijoje ,,TSP Fitness“ (Maskva), taip pat yra Pasaulio fitneso federacijos (WFF) vice-prezidentė ir techninio komiteto vadovė Rusijoje bei atsakinga už fitneso programas sporto klube „Panatta sport club“ Maskvoje. Įvairių sporto straipsnių ir programų autorė.

 • Dainius Barzinskas (Lietuva)

  Dainius Barzinskas (Lietuva)

  „Prieš žengiant į sceną, svarbu įvertinti ne tik fizines, bet ir moralines galimybes“, – pabrėžia kultūrizmo profesionalas Dainius Barzinskas. Sportas į jo gyvenimą atėjo ne iš karto. Dainius baigė M.K.Čiurlionio menų gimnaziją ir pelnė ne vieną apdovanojimą kaip solistas, fortepijonistas. Vėliau, išbandęs save dviračių sporte, turizme, pradėjo užsiminėti fitnesu, dirbti sporto klube salės treneriu. 1999 m. baigė specialius mokymus ir įgijo trenerio pažymėjimą. 2000 m. baigė Lietuvos kultūrizmo federacijos trenerių kursus ir pradėjo dirbti asmeniniu treneriu, salės treneriu, mitybos konsultantu. Pastaruoju metu Dainius rengia sportininkus fitneso ir kultūrizmo varžyboms bei sėkmingai dalyvauja varžybose pats. 2006 m. buvo apdovanotas medaliu už sporto pergales Lietuvai kaip vienintelis kultūrizmo profesionalas Lietuvoje (Kūno kultūros ir sporto departamentas). 2006 m. laimėjo absoliutų Lietuvos ir Europos čempiono titulą, 2010 m. iš mėgėjų lygos perėjo į WABBA federacijos profesionalų lygą, kurioje Europos čempionate užėmė 4 vietą, o pasaulyje – 5 vietą.

  Asmeniniai pasiekimai kultūrizmo varžybose:

  • 4 vieta jaunimo kategorijoje, Lietuvos čempionatas, 1993 m.
  • 2 vieta jaunimo kategorijoje, Lietuvos čempionatas, 1994 m.
  • 2 vieta suaugusiųjų kategorijoje, Lietuvos čempionatas, 1995 m.
  • 2 vieta , I-asis Lietuvos KFA čempionatas, Vilnius, 2000 m.
  • 5 vieta WPF Pasaulio čempionatas 2000 m.
  • 2 vieta, WFF Europos čempionatas, Talinas, absoliuti kategorija, 2001 m.
  • 2 vieta, WABBA Europos čempionatas, Italija, 2001 m.
  • Pirmas ir absoliutus čempionas – ,,Vilniaus atviro čempionato“, ,,Saulės taurės varžybų“ , ,,Lietuvos čempionato“, 2004 m., 2006 m., 2008 m., 2009 m.
  • Absoliutus čempionas, WABBA Europos čempionatas, Austrija, 2006 m.
  • Absoliutus čempionas, ,,Oslo Grand Prix – 2009”, Norvegija.
  • 6 vieta, „Arnold Classic“ mėgėjų – 2008, JAV.
  • 3 vieta, ,,Grand Prix – 2009“, Švedija.
  • 3 vieta, ,,Loaded Cup – 2009“, Danija.

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

(TEORINIŲ PASKAITŲ CIKLAS.)2018.03.16-17 (Personal Training. I lygis)2018.04.13-14 (Personal Training. II lygis)2018.05.04-05 (Asmeninis treneris treniruoklių salėje. I lygis.)2018.05.18-19 (Asmeninis treneris treniruoklių salėje. II lygis.)2018.05.26 (Egzaminas ASMENINIS TRENERIS)