fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Workshop UPGRADE YOUR FITNESS

  • Aeromix
€50
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras Workshop UPGRADE YOUR FITNESS

Mūsų kūnas – kaip lėtai judanti mašina, o ne robotas. Tad išlaisvinkite savo tikrąjį kūną bei atraskite naujų pojūčių! Būkite inovatyvūs, mąstantys, ieškant pačio veiksmingiausio, funkcionaliausio priėjimo prie žmogaus, nesvarbu, siekiama padidinti jėgą, lankstumą, vikrumą ar kitus fizinius gebėjimus”,- teigia Lorenzo Sommo.

Prieš 15 metų jis pirmasis atvežė į Lietuvą funkcinio treniravimo pamokas grupinių užsiėmimų treneriams. Jis lig šiol kupinas naujų idėjų, skirtingų formatų funkciniame treniravime bei pasiekęs didžiulės sėkmės treniravime bei mokyme. Lorenzo turi išskirtinį požiūrį, pažangų mokymą bei profesionalų pagrindimą apie funkcinio treniravimo būtinybę. Tad modernizuokite savo žinias. Lorenzo Sommo išskirtinai novatoriškas požiūris į sveikatingumą padės Jums atsirinkti treniruočių gausoje.

Visko ko reikia, tai tinkamai pasiruošti vietą, kurioje galėtumėte sportuoti su Lorenzo: turėkite Step platformą ir kilimėlį. Jeigu Step platformos neturite, galite imituoti stepą užklijuodami lipnia juosta ant grindų. 

Video seminaras Workshop upgrade your fitness kviečia visus grupinių užsiėmimų, asmeninius trenerius, sveikatos specialistus, kurie nori tobulėti savo veikloje, gauti naujų idėjų bei pritaikyti savo pamokose. 

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 4 val. 8 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Atsiliepimai įvykusio seminaro (skaityti)

Interviu su Lorenzo Sommo (skaityti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.