fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. POWER&FLOW (pamokos)

  • Aeromix
€40
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras POWER&FLOW (pamokos)

Išbandykite save skirtingo formato pamokose! Sužinokite kaip treniruoti savo kūną įtraukiant kuo daugiau funkcinių pratimų, nesustojant, be pauzių, atliekant skirtingas sekas naudojant Step platformas bei treniruojantis tik su savo kūno svoriu. Suprasite, kaip galima palaipsniui didinti pamokos intensyvumą! Kiekviena pamoka turės skirtingus tikslus ir jiems įgyvendinti Joana naudos skirtingas technikas bei pasitelkiant kūrybiškumą.

Video seminaras POWER&FLOW (pamokos) kviečia visus grupinių užsiėmimų, asmeninius trenerius, sveikatos specialistus, kurie nori tobulėti savo veikloje, gauti naujų idėjų bei pritaikyti savo pamokose. 

Master class BODY FLOW & CONTROL 

Sujunkite savo kūną ir protą šioje nuostabioje treniruotėje. Ši klasė susilieja su skirtingais judesio stiliais, naudojant „Pilates“, jogos, tempimo ir funkcinio treniravimo būdus. Giliai sensacinga ,,house” muzika sukurs ritmą ir pozityvią energiją šioje treniruotėje. Pasiruoškite prakaituoti ir sudeginti kalorijas.

Master class STEP FUNCTIONAL 

Pasijauskite energingesniais šioje funkcinėje treniruotėje naudodami „Step“ platformą,  Įtupstai, pritūpimai, pasilenkimai, atsispaudimai, pasisukimai- visi šie judesiai sujungti į sklandžią judesių seką. Tai puiki kardio treniruotė, kuri veiks jūsų kūną nuo galvos iki kojų. Atliksite pažangias progresijas nuo paprasto iki sudėtingo, kad galėtumėte atlikti judesių sekas pagal savo lygmenį.

Master class FUNCTIONAL BODY WEIGHT

Pamoka atliekama naudojant tik savo kūno svorį. Atskiros sekos sukuriamos naudojant visas judėjimo plokštumas, mokomos kartu su Jumis. Progresuojant sunkumai didėja, tačiau kiekvienas dalyvis gali tęsti treniruotę pagal savo lygmenį, mokymo proceso metu Jūs tai galėsite pasirinkti. Pabaigoje Jūsų laukia finalas, kurį švęsime kartu su JUMIS.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 3 val. 3 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.