fbpx
close
Paieška

FUNCTIONAL FLOW. Lorenzo Sommo, 2019-11-8

Didžiuojamės turėdamos išskirtinę galimybę dirbti su Lorenzo Sommo. Prieš 14 metų jo ,,padėtas” stiprus pamatas funkciniame treniravime lig šiol turi išliekamąją vertę, mes turime puikių trenerių!! Didžiulė pagarba jiems ! Džiugina tai, kad vis daugiau prisijungia jaunų, energingų trenerių ir visiems linkime jiems didžiausios sėkmės. Taikykite Lorenzo idejas savo pamokose, nedideliais, bet užtikrintais žingsniais judėkite tik pirmyn! AČIŪ už emocijas, atsidavimą bei puikų laiką ! It is a pleasure for us to work with Lorenzo! We love you! Outstanding personality! Thank you a lot!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Ačiū, kad atvežate tokius mokytojus! (Vilma, Kaunas)
  2. Lorenzo seminaras labai patiko! (Arina, Vilnius)
  3. Patiko, labai specifinis, naujovių daug, idėjų taip pat. (Milana, Vilnius)
  4. Super!! (Greta, Vilnius)
  5. Vienas iš stipriausių seminarų, labai aukšto lygio, daugiau tokių organizuokite (Ieva, Vilnius)
  6. Kiekvienais metais laukiu Lorenzo seminarų, jis kažkas toookio. Ačiū. (Sonata, Kupiškis)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

FUNCTIONAL FLOW. Lorenzo Sommo

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.