fbpx
close
Paieška

Seminarai

WORKSHOP "Functional Flow"

2019 m. lapkričio 8-9 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€190

,,Mūsų kūnas – kaip lėtai judanti mašina, o ne robotas. Tad išlaisvinkite savo tikrąjį kūną bei atraskite naujų pojūčių! –teigia Lorenzo Sommo.

2 visiškai skirtingos dienos DYNAMIC STRETCH & FUNCTIONAL FLOW, MASTER CLASS pamokos su Lorenzo Sommo!!! Prieš 14 metų jis pirmasis atvežė į Lietuvą funkcinio treniravimo pamokas grupinių užsiėmimų treneriams. Jis lig šiol kupinas naujų idėjų, skirtingų formatų funkciniame treniravime. Lorenzo turi išskirtinį požiūrį, pažangų mokymą bei profesionalų pagrindimą apie funkcinio treniravimo būtinybę. Tad modernizuokite fitneso žinias.

Pirma diena DYNAMIC STRETCH skirta dinaminiam tempimui. Lorenzo praves 4skirtingo pobūdžio bei formato  pamokas.

Antra diena FUNCTIONAL FLOW skirta tiems, kas mėgsta aktyivas funkcines treniruotes. Vyks 4 skirtingo sudėtingumo bei formato pamokos, po kiekvienos išsamus paaiškinimas.

Seminaras skirtas grupinių užsiėmimų treneriams, sveikatingumo specialistams, asmeniniams treneriams.

Seminarą ves LORENZO SOMMO (Italija)

Skaitykite interviu su Lorenzo Sommo

Dalyvių atsiliepimai apie Lorenzo Sommo seminarą

WORKSHOP “DYNAMIC STRETCH“

Lapkričio 8 d. (penktadienis)

15.00-16.00 Master class BACK CHAIN FOCUS
16.00–16.20 Pamokos analizė
16.20–17.10 Master class TWIST TO BALANCE
17.10-17.30 Pamokos analizė
17.30–18.00 Lunch
18.00-18.50 Master class PILATES MOBILITY
18.50-19.10 Pamokos analizė.
19.10-20.00 Master class TOTAL BODY STRETCH
20.00–20.20 Sertifikatų įteikimas.

WORKSHOP “FUNCTIONAL FLOW“

Lapkričio 9 d. (šeštadienis)

10.00-11.00 Master class ANIMAL MOVES
11.00–11.30 Pamokos analizė
11.30–12.30 Master class THE FLOW I
12.30-12.50 Pamokos analizė
12.50–13.40 Lunch
13.40-14.40 Master class 360 CORE
14.40-15.00 Pamokos analizė.
15.00-16.00 Master class THE FLOW 2
16.00-16.20 Pamokos analizė
16.20–16.40 Sertifikatų įteikimas.

Pirma diena:

TWIST TO BALANCE – kaip panaudoti sukamuosius judesius išlaikant balansą tarp raumenų grandinių, atiekant pratimus į dešinę ir kairę, į priekį ir atgal.

BACK CHAIN FOCUS – kaip sukurti saugų būdą ištempti nugarą, atveriant krūtinę bei skatinant giliųjų raumenų stiprinimą, kad galėtumėte turėti stiprų stuburą.

PILATES MOBILITY – Judesio grakštumo, dinamikos ir jėgos sujungimas į vieną visumą, panaudojant svarbiausius Pilates metodikos principus: kontrolę, kvėpavimą, plastiškumą, aktyvuojant kūno centro raumenis.

TOTAL BODY STRETCH – Jūs galėsite ištempti savo kūno raumenis grakščiu ir sklandžiu būdu! Dinaminis lankstumas sėkmingai naudojamas trenerių tarpe norint padidinti viso kūno lankstumą bei sumažinant raumens pažeidimo pasireiškimo dažnį.

Antra diena:

THE FLOW ½ -2 skirtingos funkcinės treniruotės, sukuriančios sekvencijas skirtas treniruoti savo kūną skirtingais būdais, atnaujinant pratimų atlikimo techniką. Tai tikras funkcinis požiūris!

ANIMAL MOVES- Yra natūralus požiūris į judėjimą, kurį įkvėpė gyvūnai, judantys gamtoje. Yra funkcinis požiūris į treniravimą su savo kūno svoriu! Šioje pamokoje apjungsime judesius į bendrą visumą, ir tai padarysime kaip įmanoma natūraliau.

360 CORE- Pamokos metu naudosime technikas, elementus iš populiarių sporto šakų, pritaikant aktyvias ir pasyvias atsistatymo fazes. Tai tikras funkcinis treniravimas su trijų dimensijų judesiais.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 50 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Pavadinimas Kaina iki 2019.10.08 Kaina nuo 2019.10.09
Seminaras ”WORKSHOP FUNCTIONAL FLOW” 180 Eur 190 Eur
Seminaras ”WORKSHOP FUNCTIONAL FLOW”**ištikimiems Aeromix klientams 170 Eur 180 Eur
Seminaras ”WORKSHOP FUNCTIONAL FLOW” (viena seminaro diena) 110 Eur 120 Eur

 

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.