fbpx
close
Paieška

FUNCTIONAL REVOLUTION. 2018.09.28

Prieš 13 metų Lorenzo Sommo, atvežė į Lietuvą grupinių užsiėmimų funkcines treniruotes. Šiandien jo pamokos yra neįkainuojamos vertės. Jo išsakyti žodžiai seminaro metu apie treniravimą turi didžiulę vertę. Mums yra didžiulė garbė dirbti su Lorenzo. Dėkojame dalyvavusiems, kiekvienas susitikimas su Jumis mums yra ypatingas. AČIŪ, kad esate.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Puikus seminaras! Ačiū Jums! (AUDRA, PANEVĖŽYS)
  2. Kaip visada – NEREALU! (MADLENA, VILNIUS)
  3. Puikus organizavimas, ačiū! (VIKTORIJA, KAUNAS)
  4. Lorenzo is the best! Puikus seminaras! Didelis AČIŪ organizatorėms už suteiktas galimybes mokytis iš geriausių! (MARIUS, SENOJI VARĖNA)
  5. Esu sužavėta! Jau laukiu kitų jo seminarų! (AKVILĖ, VILNIUS)
  6. Lorenzo – nepakartojamas! Jo treniruotės, technika – 100 balų! (ŽIVILĖ, PALANGA)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

FUNCTIONAL REVOLUTION.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.