fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Nėščiųjų ir pogimdyminiu periodu moterų treniravimas

  • Aeromix
€100
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Nėščiųjų ir pogimdyminiu periodu moterų treniravimas

Nėštumo metu reguliariai atliekama sveikatingumo programa suteiks kūnui daugiau atsparumo. Įprastiniai pratimai, kurie pritaikyti būtent nėščiosioms didina ištvermę bei gerina jėgos ir raumenų tonusą. Reguliari ir tinkama mankšta padės geriau jaustis, nes sumažės patinimas, nuovargis ir nugaros skausmai. Sportas nėštumo metu padeda širdžiai, plaučiams ir pagrindinėms raumenų grupėms. Video seminaro ,,Nėščiųjų ir pogimdyminiu periodu moterų treniravimas” metu susipažinsite su nėščiųjų fiziniais ypatumais, išgirsite rekomendacijas kaip teisingai parinkti krūvį, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kokius pratimus skirti nėščiosioms moterims, vyks daug praktinių užduočių, pratybų naudojant įvairų inventorių. Apžvelgsime pogimdyminio laikotarpio moters organizmo pokyčius, mokysimės įvertinti moters būklę po natūralaus gimdymo ar cezario pjūvio, siekiant parinkti tinkamus pratimus, priemones, krūvio intensyvumą, sudaryti užsiėmimų programos planą, kaip sveikatos stiprinimo priemonę, atsižvelgiant į moters sveikatos galimybes bei poreikius.

Programa:

Fizinis aktyvumas nėštumo periodu. Mankštos/treniruotės programos sudarymas ir atlikimas.
Fiziologiniai moters organizmo pokyčiai ankstyvajame ir vėlyvajame
pogimdyviniame laikotarpyje: būklė po natūralaus gimdymo ir cezario pjūvio.
Fizinis aktyvumas pogimdyviniame periode. Tiesiojo pilvo raumens diastazės korekcija, dubens dugno raumenų lavinimas. Diagnostiniai testai, įvertinimas, mankštos programos sudarymas.
Diskusijos. klausimai.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.
Video seminaro trukmė – 8 akd. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

Rekomenduojamas inventorius (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.