fbpx
close
Paieška

Israel Mallebre (Ispanija)

Israel Mallebre gyvena ir dirba Maljorkoje (Ispanija). Turintis daugiau nei 25 metų patirtį sveikatingumo srityje kaip treneris, prezenteris, pedagogas, veda seminarus ne tik Ispanijoje, bet ir kitose šalyse. Pripažintas geriausiu fitneso prezenteriu iš daugiau nei 30 šalių, nuolat dalyvauja tarptautinėse konvencijose, kaip prezenteris, įvairiose šalyse. Specializuojasi judesių ir jėgos lavinimo srityje. Israel Mallebre yra sertifikuotas KETTLEBELL treneris, kuris remiasi Amerikos ir Rusijos mokyklų pagrindais. Taip pat yra oficialus sunkiosios atletikos treneris (Ispanijos Federacija). Integruodamas pedagogikos žinias, taikomas disciplinas ir metodus yra sukūręs ne vieną programą treneriams, kurios plačiai naudojamos Ispanijoje bei kitose šalyse. Israel Mallebre yra programos ,,ANIMAL FLOW” oficialus treneris bei ambasadorius visame regione, veda specializuotus mokymus ,,ANIMAL MOVEMENT”. Turi didžiulę patirtį vesdamas jėgos ištvermės lavinimo treniruotes su savo kūno svoriu bei naudojant įvairų inventorių grupiniuose užsiėmimuose, dirba kaip fizinio rengimo ir asmeninis treneris.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.