fbpx
close
Paieška

Seminarai

Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis

2021 m. rugsėjo 14 d., rugsėjo 16 d., rugsėjo 21 d., rugsėjo 23 d.
  • Aeromix
€85

Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis

Bendradarbiaujant su Vilniaus kolegija išduosime Vilniaus Kolegijos kvalifikacijos kėlimo kursų pažymėjimus, tinkančius kineziterapeutams ir ergoterapeutams pratęsti ir gauti licencijas. Sveikatingumo treneriams išduosime Aeromix sertifikatus, tinkančius kvalifikacijos tobulinimui.

„Moters sveikata“ – tai 4 vebinarų ciklas suteikiantis koncentruotą informaciją apie svarbiausius veiksnius įtakojančius moters sveikatą: hormonų veiklą, stresą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Kviečiame registruotis į I-ąją vebinarų ciklo dalį! Šis online paskaitų ciklas skirtas treneriams, kineziterapeutams, ergoterapeutams ir visiems sveikatos specialistams. Tai, kas anksčiau statistiniam piliečiui buvo savaime suprantama, šiandien gali tapti iššūkiu. Įtemptas ir greitas gyvenimo būdas tiesiogiai įtakoja mūsų sveikatą, todėl oria ateitimi (tiek savo, tiek klientų, su kuriais dirbame) pasirūpinti turime šiandien.


Tik keldami savo kvalifikaciją ir nuolat tobulėdami, plėsdami holistinį požiūrį į žmogų, sveikatos specialistai, yra tie, kurie gali padėti žmogui pasirinkti teisingą kryptį geresnės savijautos, taisyklingo judėjimo bei harmoningo gyvenimo link. 

Vebinaro data ir laikas: 2021 m. rugsėjo 14,16,21 ir 23 d., nuo 18.00 iki 20.00 val. 

Išklausius visą 4 vebinarų ciklą išduosime VIKO sertifikatus (12 akad. val.). Išklausius 1 vebinarą išduosime Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatus PDF formatu (3 akad. val.). Vebinarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Vieno vebinaro kaina – 25 e.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2021.08.31 Kaina nuo 2021.09.01
Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis 75 Eur 85 Eur
Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 70 Eur 80 Eur
Vieno vebinaro kaina pasirinktinai 25 Eur 25 Eur
Apmokėjimas tik išankstinis!
Išklausius visą 4 vebinarų ciklą išduosime VIKO sertifikatus (12 akad. val.).
Išklausius 1 vebinarą išduosime Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatą PDF formatu (3 akad. val.). Vebinarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius.
*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Vebinaro data ir laikas: 2021 m. rugsėjo 14,16,21 ir 23 d., nuo 18.00 iki 20.00 val. 

Rugsėjo 14 d., nuo 18 val.iki 20 val. – ,,Hormonų poveikis moters organizmui. Hormonų balansas, fizinis krūvis ir mityba. ”,- dr. biomedicinos mokslų daktarė Egle Kemerytė Ivanauskienė.

Hormonai turi įtakos mūsų organizmo sistemoms, psichologinei būklei ir netgi socialiniam bendravimui.  Yra daug priežasčių, kodėl pakinta organizmo hormonų balansas ir tada  puola ligos, nuovargis, nemiga, nutukimas, depresija, organizmas nesugeba priešintis stresui. Vebinaro metu gilinsime žinias apie tai kokį poveikį hormonai turi moters organizmui, aiškinsimės kaip palaikyti hormonų balansą fizinio krūvio ir mitybos pagalba, apžvelgsime hormonų disbalanso sukeliamas problemas, streso hormonų įtaką organizmui bei alkio, sotumo hormonų funkcijas.

Rugsėjo 16 d. nuo 18 val.iki 20 val.-  ,,Kvėpuojamosios pilvo diafragmos struktūriniai ir funkciniai organizmo ryšiai”,- dr. biomedicines mokslų daktarė Brigita Zachovajevienė.

Vebinare bus kalbama apie diafragmos funkcijas ir funkcinius ryšius. Kaip diafragmos disfunkcijos gali turėti įtakos vidaus organų veiklai, kokios sąsajos su kakline ir juosmenine stuburo dalim, kaip diafragmos funkcionavimas lemia žmogaus fizinį ir funkcinį pajėgumą ir galiausiai kaip emocijos lemia diafragmos funkcionavimą ir atvirkščiai.

Vebinaras bus naudingas tiems, kas nori platesniu požiūriu suvokti, kad organizmo vidaus  organai ir atskiros sistemos nedirba izoliuotai ir ką galima pakeisti dirbant tik su diafragma.

Rugsėjo 21 d. nuo 18 val.iki 20 val. ,,Vyresnio amžiaus moterų fizinis aktyvumas. Osteoporozė”,- kineziterapeutė, Viko dėstytoja Ramunė Komžienė.

Vienas iš esminių dalykų, lemiančių gerą savijautą vyresniame amžiuje yra fizinis aktyvumas.  Mūsų, sveikatos specialistų tikslas – ugdyti vyresniojo amžiaus žmonių optimalaus fizinio aktyvumo įpročius. Vebinaro metu apžvelgsime vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimo ypatumus, fiziologinius pokyčius, kurie įtakoja fizinį aktyvumą vyresniame amžiuje, susijusias ligas bei fizinio aktyvumo formas, intensyvumą. Kalbėsime apie osteoporozės priežastis bei prevenciją, pateiksime rekomendacijas osteoporozės profilaktikai. Šios žinios reikšmingos dirbant sveikatingume bei reabilitacijoje.

Rugsėjo 23 d. nuo 18 val.iki 20 val. ,, Sutrikęs valgymas: kaip atpažinti ir ką patarti klientui”,- gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė.

Terminas „Sutrikęs valgymas“ nėra diagnozė. Jis vartojamas norint parodyti, kiek tam tikras valgymo elgesys gali įtakoti žmonių gyvenimus, ypač moterų (sutrikęs valgymas labiau būdingas moterims, tačiau pasitaiko ir vyrams). Francis Berg, gerai žinoma valgymo sutrikimų specialistė, sutrikusiu valgymu vadina, kai žmogus riboja maistą, alina save nepakankamu valgymu ar badauja, laikosi dietų, persivalgo, t. y. kai jis valgo mažiau ar daugiau nei jo kūnui reikia.

Kineziterapeutai, treneriai dažnai susiduria su mitybos klausimais dirbdami su klientais, tad būtų naudinga susipažinti su intuityvaus valgymo programa, kuri padeda išspręsti problemas, susijusias su maistu ir svoriu, sutrikusio valgymo rekomendacijas, ką akcentuoti ir patarti žmonėms, kaip atpažinti sutrikusį valgymą, plačiau apie ortoreksiją, dietų laikymąsi.

Išklausius visą 4 vebinarų ciklą išduosime VIKO sertifikatus (12 akad. val.). Išklausius 1 vebinarą išduosime Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatus PDF formatu (3 akad. val.). Vebinarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.