fbpx
close
Paieška

Eglė Kemerytė - Ivanauskienė

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos biomedicinos mokslų daktarė, docentė, sporto mokslininkė. Lietuvos Olimpinės akademijos garbės narė. Kineziterapeutė.

Skaitė paskaitas Kazachstano Kūno kultūros akademijos studentams ir trenerių kvalifikacijos kėlimo seminaruose. Yra 2 metodinių leidinių  ir 40 straipsnių autorė.

Pagal Erasmus mainų programą skaitė paskaitas Rygos kūno kultūros akademijoje (Latvija), Bolonijos universitete (Italija) ir Granados universitetuose (Ispanija). Atlieka mokslinius tyrimus kartu su Gdansko ir Ščeceno sporto mokslininkais.

Dėstomi dalykai universitete: anatomija, fiziologija, sporto judesių fiziologija, sporto mityba. Veda seminarus treneriams, skaito paskaitas trenerių kvalifikacijos kėlimo kursuose, skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse konferencijose.

Rengia ir koordinuoja tarptautinius projektus susietus su sportu, kineziterapija, fiziškai aktyvių vaikų fiziniu ir funkciniu pajėgumu, organizmo adaptacija fiziniams krūviams. Domisi  brandos ir vaikų/  paauglių  fizinio išsivystymo ir fizinio pajėgumo sąsajomis,  sportininkų mityba, kineziterapijos įtaka  laikysenai ir raumenų balansui.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.