fbpx
close
Paieška

Joana Malakauskienė

„Mėgstu įkvėpti kitus savo energija ir užsispyrimu, įrodyti žmonėms, kad jie gali pasiekti užibrėžtų tikslų ne tik per sunkų darbą, bet tuo pačiu metu ir mėgaudamiesi procesu“, – sako grupinių užsiėmimų ir asmeninė trenerė Joana Malalauskienė. Jos karjera sveikatingumo srityje prasidėjo prieš 17 metų Lietuvoje ir šiuo metu sėkmingai tęsiasi Airijoje. Nors Vilniaus pedagoginiame universitete Joana baigė geografijos bakalauro studijas, o vėliau mokėsi turizmo vadybos, meilė sportui buvo stipresnė. Trenerės karjeros ji siekė nuosekliai, kryptingai, neskaičiuodama laiko ir valandų. Didžiausia J. Malakauskienės aistra – grupinių užsiėmimų vedimas. Ji yra kvalifikuota („Euroeducation“ mokymai) ,,Step” ekspertė, Pilateso, funkcinių treniruočių instruktorė bei asmeninė trenerė (PFS diplomas). Taip pat ji gilino savo žinias ir tobulino piloksingo, zumbos, patalpų dviračių, mankštos ant volelių ir tempimo pratimų, treniruočių su diržais įgūdžius. Pastaruoju metu daug dėmesio skiria Pilates metodui.

2018 m. Joana pradėjo dirbti ir kaip prezenterė Airijoje ir kitose Europos šalyse ir vesti sveikatingumo kursus bei seminarus aerobikos ir step aerobikos srityse vienoje iš didžiausių mokyklų Europoje – Euroeducation Fitness School . Sveikatingumo užsiėmimų bei salės trenere Joana dirba ne tik viename didžiausių Airijoje sporto klubų, bet ir kaip laisvai samdoma specialistė, turi subūrusi keletą grupių Pilates, Step bei funkcinio treniravimo treniruotėms.

Be sveikatingumo dar trenerė neabejinga kelionėms, snieglentėms ir banglentčių sportui.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.