fbpx
close
Paieška

Seminarai

ONLINE. Workshop UPGRADE YOUR FITNESS

2020 m. lapkričio 7 d.
  • Aeromix
€70

Mūsų kūnas – kaip lėtai judanti mašina, o ne robotas. Tad išlaisvinkite savo tikrąjį kūną bei atraskite naujų pojūčių! Būkite inovatyvūs, mąstantys, ieškant pačio veiksmingiausio, funkcionaliausio priėjimo prie žmogaus, nesvarbu, siekiama padidinti jėgą, lankstumą, vikrumą ar kitus fizinius gebėjimus”,- teigia Lorenzo Sommo.

Prieš 15 metų jis pirmasis atvežė į Lietuvą funkcinio treniravimo pamokas grupinių užsiėmimų treneriams. Jis lig šiol kupinas naujų idėjų, skirtingų formatų funkciniame treniravime bei pasiekęs didžiulės sėkmės treniravime bei mokyme. Lorenzo turi išskirtinį požiūrį, pažangų mokymą bei profesionalų pagrindimą apie funkcinio treniravimo būtinybę. Tad modernizuokite savo žinias. Lorenzo Sommo išskirtinai novatoriškas požiūris į sveikatingumą padės Jums atsirinkti treniruočių gausoje.

Seminaras ,,Upgrade your fitness” vyks ONLINE, naudojant Zoom programėlę bei FB uždaroje grupėje. Kiekvienas dalyvis turės viso seminaro video įrašą prieinamą 4 mėn.

Visko ko reikia, tai tinkamai pasiruošti vietą, kurioje galėtumėte sportuoti su Lorenzo: turėkite Step platformą ir kilimėlį. Jeigu Step platformos neturite, galite imituoti stepą užklijuodami lipnia juosta ant grindų. 

Seminaras kviečia visus grupinių užsiėmimų, asmeninius trenerius, sveikatos specialistus, kurie nori tobulėti savo veikloje, gauti naujų idėjų bei pritaikyti savo pamokose. 

Atsiliepimai įvykusio seminaro (skaityti)

Interviu su Lorenzo Sommo (skaityti)

FUNCTIONAL STEP – naudojant Step platformas funkcinių perėjimų pagalba sudarysim pamoką, bet didžiausią dėmesį skirsime aukštos kokybės judesių atlikimui bei funkcinių judesių kontroliavimui.

NATURAL MOVEMENTS – lavinsite jėgą ir lankstumą pradedant nuo stovimos pozicijos, pereinant prie pratimų atlikimo ant kilimėlio. Ieškosite tinkamo būdo kaip išlaikyti balansą ir kontroliuoti savo kūną!

PILATES STRECH – Judesio grakštumo, dinamikos ir jėgos sujungimas į vieną visumą, panaudojant svarbiausius Pilates metodikos principus: kontrolę, kvėpavimą, plastiškumą, aktyvuojant kūno centro raumenis.

Dėmesio!!! Atsiskaitymas tik išankstinis banko pavedimu arba per Paysera.

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminaro pavadinimas Kaina 
ONLINE. Workshop UPGRADE YOUR FITNESS 70 Eur
ONLINE. Workshop UPGRADE YOUR FITNESS ištikimiems Aeromix dalyviams* 60 Eur

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:30-10:00 Dalyvių registracija.
10:00-11:00 Master class ,,NATURAL MOVEMENTS Praktika
11:00-11:20 Pamokos analizė Teorija
11:20-12:30 Master class ,,FUNCTIONAL STEP” Praktika
12:30-12:50 Pamokos analizė Teorija
12:50-13:50 Master class ,,PILATES STRECH” Praktika
13:50-14:10 Pamokos analizė bei workshop aptarimas.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.