fbpx
close
Paieška

Seminarai

ONLINE. Mitybos plano sudarymo aspektai. Vebinaras

2021 m. sausio 16 d.
  • Aeromix
€60

Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus papildomai organizuojame vebinarą ONLINE formatu: Mitybos plano sudarymo aspektai. Vebinaras bus ypač aktualia tema, apie mitybos plano sudarymo struktūrinius aspektus. Online seminaro metu išgirsite kompetentingos informacijos apie mitybos planus. Ar jis būtinas kiekvienam žmogui? Analizuosite mitybos plano sudarymo skirtumus atskiroms žmonių grupėms. Taip pat žmogaus elgsenos, gyvenimo būdo bei fiziologinių procesų ypatumus, galinčius turėti įtakos plano struktūrai. Išgirsite rekomendacijas apie mitybos plano laikotarpio nustatymo kriterijus bei mitybos plano korekcijos aspektus. Ir kada mitybos planas tampa jau nebeveiksmingas.

Online seminaras Mitybos plano sudarymo struktūriniai aspektai skirtas sporto mitybos specialistams, asmeniniams treneriams, visiems sveikatos specialistams dirbantiems sveikatingume bei žmonėms, norintiems išmokti sudaryti savo asmeninį mitybos planą.

Seminaras sudarytas iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Teorinė dalis paaiškins, ar mitybos planas skirtas kiekvienam. Pagelbės nustatyti specialisto ir kliento tarpusavio santykius. Išmokys nustatyti energetinius poreikius, kalorijų deficitą bei jų pasiskirstymą atitinkamame periode. Taip pat kokios maistinės medžiagos reikalingos skirtingais maitinimosi būdais. Ir išaiškins, kodėl svarbus individualumas.

Programa:

Vebinaras vyks nuo 10.00-13.30 val.

Registracija nuo 9.40-10.00 val.

Pertrauka nuo 11.30-11.50 val.

Vebinaras vyks ONLINE, naudojant Zoom programėlę. Visi seminaro dalyviai turės video įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius. Seminaro įrašas nebus pardavinėjamas, todėl registruokitės.

Teorinė dalis

  • Mitybos planas: ar jis skirtas kiekvienam?
  • Specialisto ir kliento tarpusavio santykių įvertinimas bei nustatymas
  • Energetinių poreikių nustatymas: kalorijos ar makronutrientai?
  • Kalorijų deficitas – kiek kalorijų? Kokiam laikui?
  • Maistinės medžiagos prie skirtingų maitinimosi būdų, dietų.
  • Mitybos plano korekcijos: kaip? Kada? Kodėl?
  • Kuo svarbus individualumas?

Praktikinė dalis

  • Atvejų analizė bei interpretacijos, darbas grupėse

Pabaiga

  • Paskaitos apibendrinimas, rezultatų aptarimas

Dėmesio!!! Atsiskaitymas tik išankstinis banko pavedimu arba per Paysera.

Seminaro pavadinimas Kaina 
ONLINE. MITYBOS PLANO SUDARYMO STRUKTŪRINIAI ASPEKTAI 60 Eur
ONLINE. MITYBOS PLANO SUDARYMO STRUKTŪRINIAI ASPEKTAI ištikimiems Aeromix dalyviams* 50 Eur

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.