fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Forumas "Fitnesas ir sveikata"

2019 m. rugsėjo 07 d.
Forumas "Fitnesas ir sveikata", 2019 m. rugsėjo 07 d. Viešbutis „Crowne Plaza“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.
 • Aeromix
€35

Lietuvoje organizuojamas specializuotas forumas fitneso ir sveikatinimo tema

Rudens sezoną kviečiame pradėti semiantis naujausių, mokslu paremtų žinių ir įkvėpimo iš stipriausių sporto bei sveikatos specialistų. Jūsų laukia išsamūs, patirtimi ir mokslu grįsti pranešimai bei galimybė užduoti rūpimus klausimus. Forumas subalansuotas tiek treneriams, tiek aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Žymiausi fitneso ir mitybos ekspertai, gydytojai bei profesionalūs sportininkai dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi kaip pasiekti sėkmę, išlikti sveikiems bei padėti kitiems!

Parinkome aktualiausias temas ir informaciją, kuri padės Jums tapti vienu geriausių savo srityje. Kalbėsime apie fitneso ateitį ir naujausias tendencijas, keičiančias sporto pasaulį, apie trenerių problemas ir reiklius klientus, trenerio įvaizdį socialiniuose tinkluose bei asmeninių treniruočių pardavimą, asmeninio efektyvumo, lyderystės, komandinio darbo idėjas, pateiksime naujausias sveikatos, mitybos įžvalgas, pagrįstas mokslu.

Pranešėjai – vieni geriausių Lietuvoje bei Europoje, savo srities profesionalai, kompetentingi lektoriai, pasiekę sėkmę savo versle.

Skaitykite straipsnį ”Fitneso ateitį profesionalai apžvelgs specializuotame forume Vilniuje”

Renginio organizatoriai:

Renginio partneriai:

Laikas Aprašymas Pranešėjas
8.30-9.30 Dalyvių registracija
9.30-9.45 SITUACIJA KEIČIASI, KAI KEIČIATĖS JŪS RENATA LEGANOVIČ
9.45-10.30 INTUITYVUS VALGYMAS AUŠRA JAUNIŠKYTĖ-JURGELEVIČIENĖ
10,30-11.15 GALVOS SMEGENYS-FUNKCINIS KŪNO VALDYMO CENTRAS OREST GRIGĖNAS
11.15-12.00 AKTYVUS ILGAAMŽIŠKUMAS SVETLANA PUGACHEVA
12.00-12.45 RAKTAS Į GYVENIMO SĖKMĘ GEDIMINAS ZABORSKIS
12.45-13.30 Pietų pertrauka
13.30-14.15 HORMONŲ BALANSAS IR FIZINĖ VEIKLA EGLĖ KEMERYTĖ-IVANAUSKIENĖ
14.15-15.00 SPORTO MITYBA IŠ FUNKCINĖS MEDICINOS PUSĖS INGRIDA KUPREVIČIŪTĖ
15.00-15.30 KAIP PADĖTI KLIENTUI SIEKTI TIKSLŲ ANDRIUS ČESNAUSKAS
15.30-16.15 TRENERIO PROFESIJA ŠIANDIEN IR ATEITYJE VIDMANTAS ŠIUGŽDINIS
16.15-17.00 JUDESYS IR SVEIKATA DALIUS BARKAUSKAS
 • Orest Grigėnas

Galvos smegenys-funkcinis kūno valdymo centras.

Pranešimas apie smegenų vaidmenį fiziniam aktyvumui: kaip smegenys kontroliuoja judesius, atsimena sąnarių poziciją trijose dimencijose. Fizinio aktyvumo teigiama įtaka smegenų veiklai ir visam funkciniam kūnui.

 • Gediminas Zaborskis

Raktas į gyvenimo sėkmę

Išgirsite praktiškų patarimų kaip siekti savo svajonės, kaip gerus ketinimus paversti įgūdžiais. Leiskite jus padrąsinti prisitaikyti išgirstus principus!

 • Svetlana Pugacheva

Aktyvus Ilgaamžiškumas

Ar žinote, kad žmogus gali gyventi 120 metų ir daugiau? Senėjimo procesas yra valdomas ir jį galima reguliuoti. Gebėjimas atitolinti senatvę, mokėjimas isvengti ankstyvo senėjimo yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Išgirsite naujausių mokslinių tyrimų rezulatus bei galimybes ir būdus kaip išlaikyti pilnavertį gyvenimą brandžiame amžiuje.

 • Vidmantas Šiugždinis

Trenerio profesija šiandien ir ateityje

Ar virtualios sistemos gali pakeisti trenerius sporto klubuose ir už jų ribų? Kokios savybės būtinos šiuolaikiniam sveikatingumo srities specialistui, norint išsiskirti rinkoje? Kaip sėkmingai vystyti savo veiklą dirbant asmeniškai ar komandoje? Į visus šiuos ir kitus aktualius klausimus atsakysiu Forume

 • Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė

Intuityvus valgymas

Jokių dietų, jokių taisyklių! Vietoj jų, gydytoja dietologė A. Jauniškytė-Ingelevičienė padeda žingsnis po žingsnio išmokti intuityviai maitintis kiekvienam priimtinu tempu, įgyvendinant visus 10 principų.

 • Dalius Barkauskas

Judesys ir sveikata

 • Andrius Česnauskas

Kaip padėti klientui siekti tikslų

 • Renata Leganovič

Situacija keičiasi, kai keičiatės Jūs

Metai yra tarsi ciklas, kuomet viską galime pradėti iš naujo. Galime pasistengti ir padaryti geriau nei pernai, galime pasilikti toje pačioje vietoje kurioje esame…tačiau situacija keičiasi, kai keičiamės mes patys.

 • Ingrida Kuprevičiūtė

Sporto mityba iš funkcinės medicinos pusės

Paskaitoje būtų kalbama apie profesionalaus sporto įtaką imuninei sistemai, apie tai, kodėl yra būtina stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, apie antioksidantų svarbą, apie maistą, kuris turėtų būti išbrauktas iš sportininkų valgiaraščio, bei apie maistą, kurio turėtų būti daugiau, siekiant turėti ne tik gerus sportinius rezultatus, bet ir gerą sveikatą!

 • Eglė Kemerytė-Ivanauskienė

Hormonų balansas ir fizinė veikla

Ši paskaita skirta mums suvokti, kiek daug gali fizinė veikla. Hormonai komunikuoja su mūsų funkcinėmis sistemomis ir smegenimis, tačiau fizinių krūvių pagalba mes galime padėti jiems geriau susikalbėti, lengvaiu tvarkytis stresinėse situacijoje, atitolinti ligas. paskaitos metu aiškinsimes, kokie hormonai yra aktyvūs fizinės veikos metu, kurių hormonų balansą mes galime palaikyti būdami aktyvūs,  kokie fiziniai krūviai gali padėti mus spręsti hormonų dibalanso problemas.

Pavadinimas Kaina Vieta
FORUMAS „FITNESAS IR SVEIKATA“ be pietų 35 Eur Viešbutis „Crowne Plaza“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.
FORUMAS „FITNESAS IR SVEIKATA“ su pietumis 44 Eur Viešbutis „Crowne Plaza“, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius.

 

Pietų pertrauka:

 

Siūlomi  patiekalai:

 1. Standartinis meniu (Vištienos krūtinėlės  kepsnys su bulvėmis ir garintomis daržovėmis)
 2. Vegetariškas meniu (Įdaryta paprika su ryžiais ir daržovėmis)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.