fbpx
close
Paieška

Konvencijos

EUROWELLNESSDAY- 2019

2019 m. vasario 3 d.

Didžiausias gyvenimo džiaugsmas kyla ne dėl to, kad ką nors turi arba gauni, o dėl to, jog duodi ką nors kitiems. Tikros sėkmės vaisiais gali mėgautis visi žmonės. Tačiau tai įvyks tik tada, kai mes nuolat dalysimės savo sėkme su kitais. Dabar, jeigu stovite ant aukštesnės gyvenimo laiptų pakopos, pažvelkite žemyn į tuos, kuriems reikia Jūsų šypsenos, jūsų meilės, pagalbos, jūsų žinių, patirties!. Nuoširdžiausia padėka visiems JUMS, dalyvavusiems renginyje, Jums, kurie dalinote mums savo šypsenas bei išskirtinę energiją. Jums, kurie atsidavę sveikatingumui , su kuriais einame bendru keliu. AČIŪ prezenteriams – Sigitai BaušyteiKristinai ZaičenkovieneiCinzia Galletto ir Maximilian StohrJoanai Malakauskienei ir Madarai Valbergai, kurie dalinosi savo patirtimi su mumis, kurie kruopščiai ruošėsi renginiui aukodami savo laiką vardan mūsų visų. AČIŪ, kad esate ir iki kito karto! We thank everyone who contributed to our beautiful event. Special thanks to our presenters and for our sponsors- BLACKROLL® , Nestle bei Evian vandeniui.

Daugiau nuotraukų rasite čia: EUROWELLNESSDAY

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.