fbpx
close
Paieška

POLESTAR PILATES REFORMER 2023-10-01

👉Savaitgalį pirmą kartą vyko Polestar® Pilates mokymai! 👏Džiaugiames, kad mokymuose dalyvavo didelis būrys pilates trenerių! Mokymų metu analizavome pratimų atlikimo techniką, mokėmės atlikti teisingai pratimus, aptarėme kontraindikacijas atliekant pratimus su Reformeriais, gavome rekomendacijas kaip suplanuoti pamoką pagal Polestar kategorijas, norint atlikti sveiką ir naturalų judesį! 🙏Dėkojame dėstytojai Inai Mochalinai už žinias, asistuonačioms mentorėms Danai Gravinai ir Natalijai Bedulskajai už pagalbą studentams mokymų metu. 🙏Dėkojame Jurgitai Valkiūnienei už puikų vertimą. 🙏AČIŪ Pi Pilates Studija už galimybę organizuoti mokymus jaukioje studijoje. 🙏Ačiū studentams už diskusijas, klausimus ir aktyvų dalyvavimą seminare.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai patiko mokymai. Super instruktorė! Labai laukiu kitų modulių!
  2. Ačiū už mokymus! Viskas praėjo labai sklandžiai, daug sužinota ir išmokta.
  3. Visi mokymai veda į tobulėjimą ir žinių gilinimą. Ne išimtis ir šis seminaras! Labai laukiu kitų.
  4. Patiko, kad yra pasigilinama į pratimų atlikimo techniką ir smulkius niuansus. Ačiū!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

POLESTAR PILATES REFORMER

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.