fbpx
close
Paieška

POLESTAR PILATES MAT 2022-11-27/2023-04-02

Pagaliau įvyko Polestar Pilates Mat Modul 3. 💯❤️ Tai paskutinis modulis iš Polestar Pilates Mat kurso ir pats intensyviausias (apie kitus Polestar Pilates Mat Modul kursus galite skaityti paspaudę nuorodas žemiau)!💪 Studentai susipažino su Advance lygio pratimais, juos praktikavo, analizavo pratimų atlikimo tecniką, jų variacijas ir progresijas. Dėkojame kurso dėstytojai Inai Mochalinai @inamochalina, mentorei Danai Gravinai @dana.gravina ir asistuojančiai mentorei Natalijai Bedulskajai @natalijabed_pilates už žinias🙏❤️ Taip pat dėkojame Goodlife sporto klubui! Studentams linkime daug praktikuoti ir tapti tikrais savo srities profesionalais✌️😘

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai daug naudingos informacijos, galimybė treniruotis vesti pratimus, mokytis komandų, išbandyti pratimus. Labai patiko, kad dėstytojai suteikė grįžtamąjį ryšį. Buvo super, ačiū! (Laura)
  2. Viskas puiku, logiška, nuoseklu. (Kristina)
  3. Viskas aiÅ¡kiai ir suprantamai perteikiama. Patinka vadovėliai – labai informatyvÅ«s ir aiÅ¡kÅ«s. AčiÅ« Inai ir jos komandai! AčiÅ« Jurgitai už nuostabų vertimą! (Brigita)
  4. Labai aktyvus, daug informacijos, sekmadieniais praktinė dalis labai naudinga, visi klausimai išsamiai atsakyti, viskas paaiškinta ir parodyta. Gera organizacija. (Roberta)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

POLESTAR PILATES MAT I LYGIS

POLESTAR PILATES MAT II LYGIS

POLESTAR PILATES MAT III LYGIS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIÅ KIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.