fbpx
close
Paieška

POGIMDYMINIS PERIODAS. KOREKCINĖS PROGRAMOS 2022-11-19

Seminaro metu apžvelgėme moters organizmo pokyčius, mokėmės vertinti būklę po gimdymo, siekiant parinkti tinkamus pratimus, priemones ar fizinį intensyvumą. Mokėmės sudaryti programą, atsižvelgiant į moters būklę. 🙏Ačiū dalyvavusios ir linkime sėkmės praktinėse veiklose. 🙏Dėkojame kineziterapeutei, VIKO dėstytojai Ramunė Komžienė 🙏Ačiū GOODLIFE klubas sporto klubui.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Dėkoju už aktualią temą. Dėstytoja pasidalino neįkainojama informacija, o informacijos sklaida buvo puiki. (Aleksandra)
  2. Naudinga informacija, profesionali dėstytoja, lengvai ir aiškiai pateikiama medžiaga. Ačiū! (Jevgenija)
  3. Įdomu, labai patiko, kad buvo daug praktinių užduočių. Sužinojau naujų pratimų. (Ligija)
  4. Puikios teorinės bei praktinės dalys, buvo aptarti visi svarbiausi komponentai! (Anastasija)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

POGIMDYMINIS PERIODAS. KOREKCINĖS PROGRAMOS

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.