fbpx
close
Paieška

Atsiliepimai apie seminarą POLESTAR PILATES REFORMER I 2024-05.04/05

🧡Savaitgalį antrą kartą vyko Polestar® Pilates Reformer mokymai🧡 👏Džiaugiamės, kad mokymuose dalyvavo didelis būrys pilates trenerių ir kineziterapeutų! Mokymų metu analizavome pratimų atlikimo techniką, mokėmės juos atlikti teisingai, gavome rekomendacijas, kaip suplanuoti pamoką pagal Polestar kategorijas, norint atlikti sveiką ir natūralų judesį!🧘‍♀️ Dėkojame dėstytojai Inai Mochalinai už žinias ir mentorei Natalijai Bedulskajai už pagalbą studentams mokymų metu. Taip pat dėkojame Jurgitai Valkiūnienei už puikų vertimą. Ačiū Pilates studijai Kaune Reformbody galimybę organizuoti mokymus jaukioje studijoje.✨ Ačiū studentams už diskusijas, klausimus ir aktyvų dalyvavimą seminare.🧡 Iki kitų kartų sekančiuose Reformer moduliuose!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai patiko mokymai! Viskas labai nuoseklu, aišku, profesionalu. Tiek abi mokytojos, tiek vertėja – nuostabios. Kantrios, pateikiančios daug informacijos. Tikiuosi sulaukti daugiau mokymų su Reformeriais!
  2. Labai patiko mokymai, dėstytojos labai pozityvios, buvo smagu dalyvauti, daug naujos informacijos kurią ateityje tikrai panaudosiu. Didelis ačiū!
  3. Didelis ačiū mokytojams už išsamų paaiškinimą ir vertėjai už nuostabų vertimą. Mokymai labai naudingi ir gerai suorganizuoti! Kuo daugiau tokių!
  4. Labai dėkoju Jums už nuostabius ir išsamius Reformerių kursus. Tai buvo labai gera patirtis. Didžiausios rekomendacijos!
  5. Labai norėčiau dalyvauti sekančiame kurse! Tai buvo labai įdomus ir įtraukiantis seminaras su Reformeriais, kur informacija buvo pateikta aiškiai ir nuosekliai. Ačiū!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

POLESTAR PILATES REFORMER I

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.