fbpx
close
Paieška

ANATOMY TRAIN IN TRAINING 2019-08-17

Svarbu ne tai KĄ mes darome,o su KUO tai darome!Didžiausia vertybė mums dirbti su prestižinėm mokyklom visame pasaulyje,kviesti lektorius aukščiausio lygio ir suteikti žmonėms galimybę mokytis iš geriausių! Neabejojame JŪSŲ sėkme,nes nepasisekti Jums nėra šansų. Sėkmė-tai nėra atsitiktinumas,tai yra nuoseklus,kryptingas darbas,taikant įgytas žinias praktikoje. Mes Jums linkime mėgautis savo darbu! Sveikiname įveikus šį pirmąjį Anatominių Traukinių seminarą!!!Jėga! We are proud to say that we have a chance to work with Anatomy Trains school! Thank you so much Ari-Pekka Lindberg for sharing your knowledge with all the students! You are amazing! See you again in Lithuania next year!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Sudėtinga, bet viskas super! Tikrai rekomenduoju visiems judesio specialistams. (Kristina, Kaunas)
  2. Seminaras labai patiko, puikiai organizuotas, vertimas puikus.
  3. Dėkoju už galimybę gauti aukščiausią kokybę, profesionalumą ir ateityje – perspektyvą! (Ramunė, Klaipėda)
  4. NUOSTABU. Laukiam tęsinio! (Rasa, Klaipėda)
  5. Pagaliau atvežėte Anatominius traukinius į Lietuvą. Ačiū. (Ieva, Kaunas)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

ANATOMY TRAIN IN TRAINING

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.