fbpx
close
Paieška

Ari-Pekka Lindberg (Suomija)

Ari -Pekka Lindberg yra Anatomijos Traukinių mokytojas ir vienintelis sertifikuotas Anatomijos Traukinių Treniravime instruktorius pasaulyje. Jis taip pat yra vienas asmeninio treniravimo edukacijos Suomijoje ,,Trainer4you” organizacijos įkūrėjų bei mokytojų. AP Lindberg dėsto įkvepiančias, intensyvias ir linksmas paskaitas, sujungiančias teoriją ir praktiką. AP yra Funkcionalaus Miofascijinio Treniravimo seminarų steigėjas, kurie apjungia miofascijų ir neuro-miofascijų tolydumo savybes kūno stiprinimo šiame kontekste tikslais.

Ari- Pekka, mokytojo, dėstytojo, rašytojo, fizioterapeuto ir asmeninio trenerio, specializacija- detalus ir gilus judesio supratimas integruoto miofascijų tinklo kontekste.

Jis yra prisidėjęs prie Anatomijos Traukinių Treniravime tobulinimo ir yra sertifikuotas instruktorius, galintis mokyti:

  • Anatomijos Traukiniai Struktūra ir Funkcija
  • Anatomijos Traukiniai Treniravime

Ari- Pekka per pastaruosius 20 metų tyrinėjo kūno funkcionavimą per daugelį perspektyvų. Kad pagerintų savo klientų sveikatą ir kūno darbą, Ari savo kasdienėje treniravimo/ gydymo praktikoje naudoja specializuotus klinikinius/ funkcinius kūno įvertinimus (diagnozes) ir integruoja juos į miofascijų judėjimo bei posturalinę analizę reabilitacijos tikslais.

Jis parašė tris knygas, tiriančias sportą ir kūno gerovę per  skirtingas perspektyvas bei analizuojančias profesinę sveikatą ir funkcinius pratimus, kurie lavina mūsų neuro miofascijų sistemą bei padeda pasiekti savo tikslus.

Ari -Pekka yra didžiausios asmeninio treniravimo mokymų organizacijos įkūrėjas ir vyresnysis mokytojas Suomijoje ,,Trainer4you”. Jo paskaitos yra įkvepiančios, intensyvios ir pasižyminčios darnia praktikos bei teorijos integracija.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.