fbpx
close
Paieška

Ari-Pekka Lindberg (Suomija)

Ari-Pekka tyrinėjo viso kūno funkcionavimą 25 metus ir mokėsi iš daugybės skirtingų perspektyvų : anatomijos traukiniai, OMI, MDT, motorikos valdymas, neurologija, pratimų fiziologija. Jis naudoja gilų pagrindą, kad suprastų, kaip klientai apkrauna save judėjimo metu, kad sukurtų klinikinę ir funkcinę diferencinę diagnostiką. Diagnostikos rezultatas suteikia individualizuotą ir progresyvų kelią į sustiprintą kinestetinį suvokimą, kuris padeda siekti asmeninių klientų tikslų, geresnės sveikatos ir geresnių rezultatų.

Ari-Pekka Lingberg yra vienas iš įkūrėjų bei mokytojų asmeninio treniravimo edukacijos ,,Trainer4you” organizacijos Suomijoje. Ari-Pekka Lindberg dėsto įkvepiančias, intensyvias ir linksmas paskaitas, sujungiančias teoriją ir praktiką. Ari -Pekka yra funkcionalaus miofascijinio treniravimo seminarų steigėjas, kurie apjungia miofascijų ir neuro-miofascijų tolydumo savybes kūno stiprinimo šiame kontekste tikslais.

Ari-Pekka Lindberg yra mokytojas, lektorius, autorius, praktikuojantis kineziterapeutas, asmeninis treneris, kuris specializuojasi funkcinės anatomijos, vertinimo procedūrų ir progresyviojo mokymo srityse. Jo mokymas orientuotas į skirtingų judėjimo strategijų ir judesių modelių, taikomų nuo profesionalaus sporto iki reabilitacijos, supratimą.

Kaip rašytojas Ari-Pekka parašė septynias knygas ir dvi, kurios dar turi būti išleistos. Kiekvienoje knygoje įvairiais aspektais naudojamasi jo patirtimi pratimų, reabilitacijos ir sveikatingumo srityse.

Ari-Pekka yra kelių seminarų programų, sveikatingumo treniruočių ir reabilitacijos srityse įkūrėjas, autorius ir bendraautoris:
Trainer4You asmeninio trenerio išsilavinimas
Judesio specialistas
Funkcinė miofascialinė treniruotė
,,Anatomy Training” treniravime
Funkcinio judėjimo specialistas
,,Human movement” jėgos treniravimas ir reabilitacija.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.