fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Slow&Strong Functional Training. Master class

  • Aeromix
€60
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Slow&Strong Functional Training. Master class

Šiame praktiniame seminare – net 5 ,,Master Class” pamokos, naudojant įvairų inventorių bei atliekant pratimus tik su savo kūno svoriu. Puiki proga pasisemti naujų idėjų, praktinių įgūdžių atliekant skirtingus pratimus įvairaus pasiruošimo žmonėms, kaitaliojant krūvį nuo paprasto prie sudėtingo nuo žemo prie intensyvaus! Pamokose persipina Pilates, Jogos, Body Art ir kitų sporto krypčių elementai.

Slow&Strong (functional training) – tai naujas požiūris į kalanetikos treniruotes, tai statinių pratimų kompleksas, paremtas raumenų išsitempimu ir susitraukimu. Atliekant pratimus vienu metu dirba visi raumenys, o sportuojant reguliariai pagal šį metodą pagreitėja medžiagų apykaita. ,,Slow&Strong – functional training“ užsiėmimai – tai efektyvi priemonė kovai su viršsvoriu. Be to, šis pratimų kompleksas padeda kovoti prieš osteoporozę, kaklo ir juosmens stuburo srities skausmą. Šio metodo esmė – padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, sustiprinti raiščius, pagerinti sąnarių lankstumą, pagreitinti organizmo metabolizmą, kas garantuoja užsiėmimų sėkmę: mažėja apimtys, ryškėja stangrus, tvirtas, gražus kūnas!!!

Seminaras skirtas:

Sveikatos specialistams, kineziterapeutams, grupinių užsiėmimų treneriams.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 3 val. 45 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Šiame praktiniame seminare – net 5 ,,Master Class“ pamokos, naudojant įvairų inventorių bei atliekant pratimus tik su savo kūno svoriu. Puiki proga pasisemti naujų idėjų, praktinių įgūdžių atliekant skirtingus pratimus įvairaus pasiruošimo žmonėms, kaitaliojant krūvį nuo paprasto prie sudėtingo nuo žemo prie intensyvaus! Pamokose persipina Pilates, Jogos, Body Art ir kitų sporto krypčių elementai.

  1. Master Class pamoka I. FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ, atliekant pratimus su savo kūno svoriu.
  2. Master Class pamoka II. Treniruotė, naudojant OVER BALL kamuolius, remiantis kalanetikos principais
  3. Master Class pamoka IV. Skirta viso kūno raumenim stiprinti, sąnarių mobilumui. Klasikinė kalanetikos pamoka.
  4. Master Class pamoka III. Pratimai, skirti jėgos ištvermės lavinimui naudojant ELASTINES JUOSTAS.
  5. Master Class pamoka V. STRECHING & RELAX

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.