fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Functional Approach to Movement

  • Aeromix
€70
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Functional Approach to Movement

Workshop ,,Functional Approach to movement” skirtas treneriams, fizinio aktyvumo
specialistams, norintiems išmokti naujų judesių disciplinų ir pasisemti įkvėpimo, kūrybiškumo savo
užsiėmimams. Tikslas pateikti Jums viziją, kad sveikatingumo treniruotės gali būti skirtingos,
įvairios, efektyvios. Tai savotiškas judesių tyrinėjimas, kuriuos galime sujungti į nenutrūkstamus
srautus ir dalintis įgūdžiais, kaip efektyviai mokyti skirtingų formatų klases pateikiant jas
kūrybingai.
Video seminaras ,,Functional Approach to Movement” skirtas treneriams skiepyti naujus ir įkvepiančius įrankius, žinias, skatinančius pažangą ir profesionalų augimą. Joana atvyksta dalintis naujomis idėjomis ir pažanga, kas leis išsiskirti ir siekti didesnių laimėjimų sveikatingumo srityje.

Video seminras susideda iš 4 Master class pamokų:

Body&Flow Control
Pamoka susideda iš skirtingų judesio elementų, pamokos bei treniruočių koncepcijos, kurioje persipina Pilates, Jogos, Animal Flow judesiai, atliekant juos dinamiškai ir lengvai. Judėsite lengvos muzikos erdvėje, kuri leis panirti į vientisą judesių ritmą, sujungiant juos į dinamišką choreografiją. Joana yra didelė Deep Sensational House muzikos gerbėja, kas pamokos stiliui suteiks patrauklumo.

Functional Step

Pasijuskite stiprūs, atlikdami funkcines treniruotes pagal muziką, naudodami ,,Step“ platformą. Pritūpimas, stūmimas, pusiausvyra, rotacija – visi šie judesiai sujungiami į vientisą srauto rutiną. Tai puiki kardio treniruotė, kuri apkraus jūsų kūną nuo galvos iki kojų. Palaipsniui pereinant iš paprasto į sudėtingą, tačiau paliekant galimybę pasilikti savo lygmenyje. Ši pamoka sudėtinga, tačiau įmanoma kiekvienam iš mūsų.

3D Pilates
3D pilatesas sukurtas naudoti visų matmenų judesius, naudojant skirtingus judesių
diapazonus ir įvairius pratimų derinius. Ši Pilates pamoka parodo, kokia daugiaašė ji gali būti. Joana naudos visas plokštumas aplink kūną. Remiantis pagrindiniais tikslumo, pusiausvyros, sąmoningumo, kvėpavimo, harmonijos ir kontrolės principais. Ugdysime gilią šerdies jėgą ir gerinsime stabilumą visose judėjimo plokštumose, tokiose kaip lenkimas, tiesimas, pakilimas, sukimasis ir spiralės. Ir apskritai tai yra smagesnė ir dinamiškesnė treniruočių patirtis.

Mobilizing Flow
Geros savijautos pratimų kompleksas, atliekant judesius nuo viršutinės kūno dalies iki kojų lėtomis ir giliomis, dinamiškomis, ritmingomis ir tuo pačiu švelniomis judesių sekomis. Pratimų kompleksas apima ryšį su miofascialinėmis grandinėmis. Tikslas yra išlaikyti giliųjų raumenų įsitraukimą, gerinant judrumą ir lankstumą, judant per visas miofascialines linijas. Pamokoje gali būti tokie rekvizitai kaip Pilates Ball kamuolys, pasipriešinimo juostos, masažo kamuoliukai. Mobilizuojantis srautas puikiai nuima įtampą, mažina stresą ir išvalo protą.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.