fbpx
close
Paieška

Seminarai

Apatinė galūnė: traumų prevencijos strategija. Online mokymai

2020 m. birželio 25 d.
Online mokymai
  • Aeromix
€80

Šį seminarą Jūs galite įsigyti ONLINE formatu ir mokytis namuose Jums patogiu metu. ONLINE mokymai susideda iš ypač aukštos kokybės vaizdo įrašų viso seminaro bei virtualios konsultacijos- vebinaro su sporto medicinos gydytoju Daliumi Barkausku, kurių metu atliksite praktines užduotis, analizuosite klaidas bei diskutuosite Jums iškilusiais klausimais. Seminaro video įrašo trukmė 4 val., bus prieinama 4 mėn. Vebinaras-konsultacija vyks birželio 25 d. 19.00 val. , trukmė numatoma iki 2 val.

Esmė ta, kad mūsų kūnas – tarsi holograma, kurios kiekviena dalis turi informaciją apie visumą. Atrodytų, kad stiprūs raumenys ir kūnas yra sveikas bei puikiai tarnaujantis jo savininkui. Bet realybė kiek kitokia – sveikata-tai optimali vidaus organų veikla, bet ne pajėgus raumenynas. Kiekvienas sportuojantis susiduria su skausmu ir visada mes ieškome sprendimo kaip jo išvengti.

Seminaro metu mes pasistengsime apžvelgti pagrindinius apatinių galūnių aspektus, naudojant elastines juostas, teniso kamuoliukus, volus. Atliksime daug korekcinių pratimų, išgirsite išsamių patarimų dėl pratimų atlikimo technikos.

Seminaras skirtas sporto treneriams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams.

Seminaro struktūra:

  1. Filmuotas  seminaras Video formatu (4 val.) . Video bus prieinamas 4 mėnesius.
  2. Mokomoji medžiaga bei sertifikatas pdf formatu.
  3. Virtuali konsultacija-vebinaras birželio 25 d. 19.00 val. su sporto medicinos gydytoju Daliumi Barkausku: aptarsite iškilusius klausimus, diskutuosite, praktikuositės, analizuosite pratimus.

Seminaro temos:

  1. Kinetinės grandinės supratimas
  2. Rizikos veiksnių analizė, pagrindiniai testai
  3. Pėdos funkcinės būklės įvertinimas, korekcinių pratimų parinkimas ir taikymas
  4. Blauzdos srities skausminiai sindromai ir jų korekcija.
  5. Kelio sąnarys bei galimi skausminių sindromų koregavimo būdai.
  6. Šlaunis. korekcinės galimybės Klubo sąnarys-galimi korekciniai veiksmai ir pratimai.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.