fbpx
close
Paieška

VŠĮ Fitneso mokymo centro Aeromix taisyklės

Patvirtinta VšĮ Fitneso mokymų centras Aeromix 

2019 m. birželio 4 d.  direktorės Renata Leganovič 

įsakymu Nr. 2019-06-01

VšĮ Fitneso mokymo centras Aeromix paslaugų teikimo taisyklės 

 1. Bendrosios nuostatos 
 1. VšĮ Fitneso mokymo centras Aeromix (toliau – Aeromix) paslaugų teikimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Aeromix organizuojamų mokymų, seminarų, pratybų ir kitų renginių (toliau – Renginiai) paslaugų teikimo tvarką ir sąlygas. 
 2. Taisyklės parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Taisyklėse nenumatyti ir nesureguliuoti klausiai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.
 1. Teikiamos paslaugos ir teisė dalyvauti renginiuose 
 1. Visa informacija apie Aeromix ir jo teikiamas paslaugas skelbiama internetiniame puslapyje www.aeromix.lt
 2. Asmuo, ketinantis dalyvauti Aeromix organizuojamuose Renginiuose (toliau – Lankytojas), įsipareigoja užpildyti www.aeromix.lt atskiro renginio paskyroje esančią registracijos formą, pateikdamas savo vardą, pavardę, kontaktinį savo telefono numerį bei elektroninio pašto adresą, bei apmokėti Aeromix nustatytą kainą už dalyvavimą Renginyje. Mokėjimai už Renginius atliekami pavedimu į Aeromix sąskaitą banke, o Renginio dieną – grynais pinigais. 
 3. Visais atvejais asmens dalyvavimo Renginyje patvirtinimui Aeromix įsipareigoja atsiųsti elektroninį laišką Lankytojo nurodytu el. paštu.  
 4. Atvykęs į Renginį, Lankytojas įsipareigoja Aeromix atstovui pateikti apmokėjimą už dalyvavimą Renginyje patvirtinantį dokumentą. 
 1. Lankytojų teisės ir pareigos 
 1. Kiekvieną kartą, prieš atvykdamas į Aeromix organizuojamą Renginį, Lankytojas privalo įsitikinti, kad jo sveikatos būklė jam leidžia dalyvauti Renginyje. Dalyvaudamas praktiniuose užsiėmimuose Lankytojas savarankiškai pasirenka fizinį krūvį pagal savo sveikatos būklę, individualius poreikius bei daromą įtaką organizmui. 
 2. Dalyvaudamas Renginyje, Lankytojas įsipareigoja: 
  1. būti blaivus ir neapsvaigęs nuo psichiką veikiančių medžiagų (narkotikų, vaistų, kitų svaigiųjų ar toksinių medžiagų); 
  2. praktinių užsiėmimų metu dėvėti tam skirtą sporto aprangą bei avėti švarią avalynę; 
  3. Renginio vietoje esančia įranga bei inventoriumi naudotis tik pagal tiesioginę paskirtį, Renginio atstovų pademonstruotais būdais ir tvarka; 
  4. laikytis saugaus elgesio taisyklių, Renginio vietoje nevartoti svaigalų, nenaudoti stiklinės taros; 
  5. nesinešti į Renginį vertingų daiktų, asmeninių daiktų nepalikti be priežiūros;
  6. Renginio metu nefotografuoti ir nefilmuoti be išankstinio Renginio atstovų sutikimo; 
  7. netrukdyti kitiems lankytojams dalyvauti Renginyje; 
  8. nelaimingo atsitikimo atveju, nedelsiant informuoti Renginio atstovus apie savo ar kitų lankytojų sveikatos pablogėjimą ar patirtą traumą. 
 3. Apmokėdamas už dalyvavimą Renginyje, Lankytojas patvirtina, kad susipažino su šiomis Taisyklėmis. Lankytojas įsipareigoja susipažinti su Renginio, kuriame jis ketina dalyvauti aprašymu, pateiktu internetiniame puslapyje www.aeromix.lt. Apmokėdamas už dalyvavimą Renginyje, lankytojas patvirtina, kad turėjo visą sprendimui reikalingą teisingą ir visapusišką informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant Renginio temą, trukmę, data, vietą, programą, kainą, kokybę irk t.
 4. Lankytojas patvirtina, kad Renginys visiškai atitinka jo lūkesčius ir supranta, kad dėl tokio patvirtinimo visos jo pretenzijos del Renginio bus laikomos nepagrįstomis.
 1. Neatvykimo į renginį pasekmės 
 1. Mokestis, Lankytojo sumokėtas už dalyvavimą Renginyje, negrąžinamas. 
 2. Motyvuotu Lankytojo prašymu, pateiktu ne mažiau kaip 48 val. prieš renginio pradžią, išankstiniu Aeromix sutikimu, Lankytojo sumokėtas mokestis gali būti užskaitomas už kitą Lankytojo pasirinktą Aeromix organizuojamą seminarą ar renginį.
 3. Lankytojo sumokėtas mokestis už trečiojo asmens dalyvavimą renginyje užskaitomas tik atskiru išankstiniu Aeromix sutikimu. 
 1. Aeromix teisės ir pareigos 
 1. Aeromix įsipareigoja internetiniame puslapyje www.aeromix.lt pateikti išsamią ir tikslią informaciją apie organizuojamus Renginius, nurodant jų datą, vietą, programą, lektorius, dalyvavimo renginyje bilieto kainą bei kitą kiekvienu konkrečiu atveju aktualią informaciją. 
 2. Aeromix turi teisę keisti Renginio pradžios laiką, vietą ir/ar programą užsiregistravusio Lankytojo nurodytais kontaktais Lankytoją informuojant iš anksto. Tais atvejais, kai keičiama renginio data, Lankytojui pageidaujant, Aeromix grąžina jo sumokėtą mokestį. 
 3. Renginio metu Aeromix turi teisę daryti garso bei vaizdo įrašus. 
 4. Atskiru Renginio lektoriaus sutikimu, Aeromix gali pasidalinti turima Renginio medžiaga. 
 5. Lankytojui nesilaikant šių Taisyklių 8 punkte numatytų įsipareigojimų, Aeromix turi teisę neleisti jam dalyvauti Renginyje. 
 1. Atsakomybė
 1. Visa atsakomybė dėl Lankytojo sveikatos sutrikimų, nelaimingų atsitikimų, atsiradusių lankantis Aeromix organizuojamuose Renginiuose tenka Lankytojui. Aeromix neatsako ir neatlygina Lankytojui jo sveikatai ar turtiniams interesams Renginyje atsiradusios žalos. 
 2. Aeromix neatsako už Lankytojų asmeninių daiktų praradimą ar sugadinimą. Užmirštus Lankytojo daiktus Aeromix įsipareigoja saugoti 30 dienų.
 3. Visais atvejais Lankytojas privalo atlyginti materialinę žalą, kurią Aeromix patyrė dėl Lankytojo kaltės. 
 1. Baigiamosios nuostatos 
 1. Pasirašydamas šias Taisykles, Lankytojas sutinka, kad jo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą Aeromix naudotų informaciniais tikslais. Savo sutikimą Lankytojas bet kada gali atšaukti. 
 2. Lankytojas sutinka, kad Aeromix savo teises ir pareigas, kylančias iš santykių su Lankytoju, perleistų tretiesiems asmenims be išankstinio įspėjimo.  
 3. Atsižvelgiant į Europos Parlamento ir Tarybos 2016 m. balandžio 27 d. Reglamento (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas) nuostatas ir reikalavimus, Aeromix pažymi, kad Lankytojų asmens duomenis tvarko laikydamasi Reglamento ir nacionalinių asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų. 
 4. Aeromix administracija pasilieka teisę atnaujinti šias Taisykles be išankstinio įspėjimo.
 5. Visi ginčai tarp Aeromix ir `Lankytojo spendžiami derybų būdu, nepavykus ginčo išspręsti ginčas sprendžiamas Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.