fbpx
close
Paieška

Polestar seminarai

Pilates PROPS. Polestar® Pilates pratimai naudojant mažąjį Pilates inventorių

2022 m. vasario 19-20 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
  • Aeromix
€180

Pilates PROPS. Polestar® Pilates pratimai naudojant mažąjį Pilates inventorių.

Pilateso užsiėmimų populiarumas Lietuvoje ir pasaulyje neslopsta jau gerą dešimtmetį. Mažasis pilateso inventorius – dar įdomesnės ir efektyvesnės treniruotės. Daugybė žmonių pamėgo šį treniruočių metodą ir spėjo įsitikinti šios sistemos nauda: ne tik kūną stiprina, laikyseną gerina, bet atliekant pratimus mažėja skausmas ar padeda jo išvengti. Siekiant išlaikyti motyvaciją, susidomėjimą ir auginti treniruočių patrauklumą, labai svarbu nuolat ieškoti naujų būdų paįvairinti treniruotes. Treniruotės su skirtinga įranga – ne tik įdarbina skirtingas raumenų grupes, bet ir leidžia mankštintis įdomiau, efektyviau ir smagiau.

Kai kuriais atvejais  apsunkina pratimą, provokuojant pusiausvyrą, centro kontrolę  ar padidinant vienos kūno dalies darbą, o kai kuriais atvejais pratimą žymiai palengvina – suteikiant atramą, palaikymą, taip pat padeda geriau suprasti kūną.

Šiame kurse dirbsime su šiuo inventoriumi: elastine juosta, volu, mažu kamuoliu (Pilates Ball), didžiuoju kamuoliu (Fitball), izotoniniu žiedu.

Pilates PROPS seminaras tai autorinis seminaras judesio ekspertės, Polestar® Pilates Russia vadovės ir dėstytojos Elenos Volkovos (Rusija).

Šis kursas skirtas treneriams, kurie jau yra susipažinę su Polestar® Pilates pratimais ant kilimėlio, baigę Polestar mokymus ir nori gilinti bei plėsti savo profesinius įgūdžius, semtis naujų idėjų ir įrankių darbui.

Seminare Išmoksime, kaip mažojo inventoriaus pagalba galima paįvairinti treniruotes, padaryti jas įdomesnes ir turtingesnes, apsunkinant ar kaip tik palengvinant pratimus.

Pagalvosime, kaip mažąją įrangą panaudoti asmeninėje treniruotėje, kad pratimai būtų kuo efektyviau modifikuoti, atsižvelgiant į individualias kliento savybes ar apribojimus.

Pilates Props taip pat tinka tiems, kurie neturi didžiosios Pilates įrangos ir pasitelkus įvairius priedus: kamuolius, žiedus, elastines juostas, volus, galėsite pasiūlyti klientui veiksmingą ir įvairią programą.

Baigę šį kursą, dalyviai gebės:

• Pademonstruoti visus Polestar Pilates pratimus, nagrinėtus šiame kurse.

• Pademonstruoti gebėjimus naudotis priedais: kamuoliu (dideliu ir mažu), elastine juosta, izotoniniu žiedu, volu.

• Pademonstruoti gebėjimą atlikti ir mokyti kiekvienos kategorijos pratimus naudojant mažąją įrangą.

• Teisingai nustatyti svarbiausius judesio principus kiekvienam pratimui su rekvizitais.

• Suplanuoti ir pravesti 60 minučių pamoką naudojant mažąją įrangą.

• Atsižvelgdami į kliento fizinę būklę, jo poreikius ir savybes modifikuoti pratimus ant kilimėlio, naudojant skirtingą inventorių.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Pilates PROPS. Polestar® Pilates pratimai naudojant mažąjį Pilates inventorių. 180 Eur
Pilates PROPS. Polestar® Pilates pratimai naudojant mažąjį Pilates inventorių*** Comprehenshive Polestar® Pilates studentams 160 Eur

I diena

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:30-10:00 Registracija
9:00-9:30 Įvadinė dalis: mokytojų ir kurso dalyvių pristatymas. Kurso tikslai ir uždaviniai, lūkesčiai.
9:30-10:30 Master-class naudojant izotoninį žiedą. Praktika
10:30-11:30 1 praktinis užsiėmimas: pratimai skirti viršutinių ir apatinių galūnių integravimui gulint ant nugaros (demonstracija, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis.) Teorija/praktika
11:30-11:45 Kavos pertraukėlė
11:45-13:00 2 praktinis užsiėmimas: pratimai, skirti centro kontrolei ir jėgai gulint ant nugaros (demonstravimas, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis). Teorija/praktika
13:00-14:00 Pietūs
14:00-15:00 Master-class naudojant volą. Praktika
15:00-16:15 3 praktinis užsiėmimas: pratimai, skirti integracijai gulint ant pilvo (demonstravimas, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis). Teorija/praktika
16:15-16:30 Kavos pertraukėlė
16:30-17:45 4 praktinis užsiėmimas: integracija gulint ant šono (demonstravimas, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis). Teorija/praktika
17:45-18:00 Pirmos dienos aptarimas, namų darbai.

II diena

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:00-10:00 Klausimai iš 1 kurso dienos. 2 dienos planas. Namų darbų patikrinimas.
10:00-11:00 Master-class naudojant kamuolius Praktika
11:00-11:15 Kavos pertraukėlė
11:15-13:00 5 praktinis užsiėmimas: svorio paskirstymas viršutinėms galūnėms. Viršutinių ir apatinių galūnių integracija sėdimoje padėtyje. (demonstravimas, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis). Teorija/praktika
13:00-13:00 Pietūs
13:30-15:30 6 praktinis užsiėmimas: Viso kūno integracija. Apverstos pozicijos. Integracija stovint. (demonstravimas, priemonių naudojimo pratimuose tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių naudojimas, taktilinės komandos. Praktika poromis). Teorija/praktika
15:30-16:30 Pamoka su elastinėmis juostomis, kurią veda kurso dalyviai. Praktika
16:30-17:00 Pamokos aptarimas, kurso apibendrinimas, klausimai, sertifikatų išdavimas. Teorija/praktika

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.