fbpx
close
Paieška

Atsiliepimai apie seminarų kursą Pilates Mat 2024-02-17/05-05

👏SVEIKINAME! Norime išreikšti nuoširdžią padėką visiems dalyviams įveikus paskutinį modulį iš kurso ,,PILATES MAT“, kurį vedė nuostabus Pilates mokytojas, ATELIER PILATES mokyklos įkūrėjas Maximilian Stohr. 💪🙏Jūsų pastangos ir įsipareigojimas siekti aukštesnių standartų yra labai reikšmingi sveikatingumo veikloje. Lai Jūsų profesinės žinios, gebėjimai ir įkvėpimas padeda žmonėms pasiekti ilgalaikius sveikatos tikslus. AČIŪ! 🙏Thank you, Maximilian Stohr for conducting the course PILATES MAT for trainers, for their dedication to teaching, and for their excellence. You are a brilliant teacher. We look forward with you education next year: Pilates Mat, Pilates with small equipment and PILATES REFORMER! THANK YOU! ☝️Jau paskelbtos naujos datos PILATES MAT kurso: https://www.aeromix.lt/kursas-pilates-mat/ 🙏Ačiū Gymplius Vilnius

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai patiko mokytojo dėstymas. Tai daro labai aiškiai, tiksliai ir nuosekliai. Savo srities profesionalas!
  2. Nuostabūs mokymai! Nuostabus mokytojas! Per šį kursą gavau labai daug aiškumo, kaip toliau dirbti ir kaip mokyti žmones. Mokytojas tikrai savo srities profesionalas, sugebantis labai pedagogiškai žinias.
  3. Labai prasmingi mokymai. Atėjus į mokymus galvojau, kad žinau kažką apie pilates metodą, pasirodo, nieko nežinojau. Nuostabiai organizuoti mokymai, nuostabus dėstytojas!
  4. Kūnas – kaip skulptūra, kad jį formuoti, reikia tinkamų žinių. Šis kursas padeda suvokti kaip tai padaryti. Puikus kursas ir mokytojas!
  5. Jaučiuosi paaugusi visa galva, ypatingai vertingi mokymai ir išskirtinis mokytojas Maximilian. Puikus pedagogas, puiki mokymų medžiaga ir puiki kurso organizacija.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

PILATES MAT MODUL I

PILATES MAT MODUL II

PILATES MAT III (PILATES TRENERIS)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.