fbpx
close
Paieška

Seminarai

Dietologija ir sveikata

2019 m. spalio 26 d.
Viešbutis „Panorama“ Konferencijų salė, Sodų g. 14, Vilnius
  • Euro Education
  • Aeromix
€100

Šio seminaro metu būsimi sporto mitybos specialistai sužinos dietos ryšį su sveikata, bus išnagrinėti mitybos poreikiai skirtingose žmonių amžiaus, lyties grupėse. Taip pat bus apžvelgiamas sveikos arba nesveikos mitybos ryšys su lėtinėmis ligomis.
Seminaro metu klausytojams bus pateiktas gyvos konsultacijos pavyzdys, bus aptariami pagrindiniai konsultacijos tikslai ir priemonės. Taip pat bus išaiškinti teisingi valgymo dienoraščio pildymo princiai bei apatariama jo pildymo prasmė. Siekiant išmokti perteikti mitybos rekomendacijas į valgiaraštį bus mokomasi sudaryti indiviudalų mitybos planą.

Skaitykite interviu su gydytoja – dietologe Evelina Cikanavičiūte

Seminaras „Dietologija ir sveikata“ – 100 Eur

Dėmesio!  Mokant už visus 4 seminarus iškarto, taikoma nuolaida – seminarų ciklo  kaina – 350 eurų.

Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Seminaro mokestis TIK IŠANKSTINIS!

 

Registracija į visą ciklą SPORTO MITYBOS SPECIALISTAS

 

Tvarkaraštis

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:30-10:00 Dalyvių registracija.
10:00-11:00 Mitybos rekomendacijos sergant lėtinėmis ligomis.
11:00-12:00 Psichologiniai aspektai dietologijoje. Intuityvus valgymas: kaip jo išmokti. Emocinis valgymas: kaip jo išvengti? Valgymo sutrikimai
12:00-13:00 Vaistai ir preparatai naudojami dietologijoje.
13:00-14:00 Pietų pertrauka.
14:00-14:30 Tyrimai naudojami dietologijoje. Bazinės medžiagų apykaitos įvertinimo metodai.
14:30-15:30 Valgymo dienorašatis. Valgiaraščio sudarymas
15:30-16:30 Mokomės konsultuoti.
16:30-17:00 Diskusija, klausimai-atsakymai. Sertifikatų įteikimas.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.