Evelina Cikanavičiūtė (Lietuva)

„Sportas ir dieta neatsiejamos, viena kitai įtaką darančios gyvenimo būdo sudėtinės dalys. Netgi moksliškai įrodyta, kad žmonės, kurie dažniau sportuoja, yra linkę sveikiau valgyti, o tie, kurie sveikiau maitinasi – dažniau sportuoja“, – mitybos svarbą argumentuoa gydytoja dietologė Evelina Cikanavičiūtė.

Lektorė medicininį išsilavinimą įgijo Vilniaus universiteto medicinos fakultete, dietologijos rezidentūrą baigė 2013 m. Nuo 2015 m. dirba gydytoja dietologe Vilniaus Universitetinės ligoninės Santaros klinikose, taip pat dietologės, lektorės pareigas užima onkohematologinių ligonių bendrijoje „Kraujas“ ir Vilniaus visuomenės sveikatos biure. Specialistė aktyviai domisi profesinėmis naujienomis, yra visuomeniška, dalyvauja Lietuvos enterinės ir parenterinės mitybos draugijos bei Lietuvos dietologų draugijos veikloje, yra knygos „Ką valgyti susirgus vėžiu?“ (2014) bendraautorė. Gydytoja yra baigusi Europos enterinės ir parenterinės mitybos draugijos klinikinio maitinimo bazinius kursus. 

Nuolat kelia kvalifikaciją skaitydama pranešimus Lietuvos dietologų draugijos, Lietuvos enterinės ir parenterinės mitybos draugijos bei kitų organizacijų rengiamose konferencijose. Dalyvauja tiek Lietuvoje vykstančiuose, tiek tarptautiniuose su klinikine mityba susijuose renginiuose.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!