fbpx
close
Paieška

Aeromix Movement Weekend. Video

Svečiuose profesionalūs mokytojai iš saulėtosios Italijos ir Ispanijos, geidžiamiausi pranešėjai Europoje, turintys ilgametę patirtį sveikatingumo veikloje – Lorenzo Sommo (Italija), Izrael Mallebre (Ispanija) bei treneriai-ekspertai iš Lietuvos ir Airijos dalinsis savo ilgamete patirtimi Agnė Buta, Kristina Zaičenkovienė ir Joana Malakauskienė.

Šis video seminaras yra puiki proga visiems praktikuoti kartu su profesionalais ir išbandyti naujas treniruočių technikas. Tai yra puiki galimybė tobulėti ir pasiekti aukščiausią lygį savo treniruočių praktikose.

Programa yra subalansuota, kad atitiktų skirtingų pasiruošimo lygių dalyvių poreikius, pradedant nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, puiki proga pagilinti savo žinias ir įgūdžius, patiks visiems, tiek patyrusiems, tiek sporto entuziastams, norintiems geriau pajusti savo kūną, giliau įkvėpti ir atsipalaiduoti.

Video seminaro trukmė – 6,5 akd. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

PILATES DYNAMIC Lorenzo Sommo (43 min.)

ANIMAL FLOW Israel Mallebre (49 min.)

MOBILITY FLOW Agnė Buta (28 min.)

BODY FLOW&CONTROL Joana Malakauskienė (49 min.)

DYNAMIC FUNCTIONAL MOVEMENT Israel Mallebre (27 min.)

NATURAL MOVEMENT Lorenzo Sommo (40 min.)

PILATES FLOW Kristina Zaičenkovienė (54 min.)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.