fbpx
close
Paieška

Seminarai

Sveika nugara. Pilates pratimai stuburui

2021 m. lapkričio 27 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€90

Sveika nugara. Pilates pratimai stuburui.

Moksliniais tyrimais yra įrodyta Pilateso pratimų nauda, kaip viena iš reabilitacijos priemonių. Nustatyta, kad didžiausias dėmesys šių pratimų pritaikymo praktikoje yra koncentruojamas į laikysenos gerinimą, atliekant Pilateso pratimus dirba ne tik stambiosios raumenų grupės, bet ir gilieji, vidiniai raumenys, kurie mažai aktyvūs kitų pratimų metu. Pilateso pratimų metu ne tik siekiama pagerinti raumenų ištvermę, lankstumą, laikyseną, sustiprinti giliuosius pilvo, nugaros raumenis, sukuriant raumeninį korsetą, kuris apsaugo stuburą,  taip pat mokomasi pažinti  savo kūną, suprasti taisyklingas kūno padėtis, kuriuose sąnariai „jaučiasi patogiai, saugiai“. Seminaro metu analizuosime pratimus, tinkančius nugaros stiprinimui, atliksime juos naudojant volus, elastines juostas.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminaras skirtas sveikatos specialistams, kineziterapeutams, masažuotojams bei pažangiems treneriams dirbantiems sveikatinimo veikloje bei reabilitacijoje.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro programa:

Seminaro trukmė nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Pietų pertrauka: nuo 13.00 iki 14.00 val.

Seminaro temos:

  1. Pilatesas ir nugaros skausmai. Kodėl Pilateso pratimai padeda sumažinti nugaros skausmus? Teorija
  2. Taisyklingos stuburo ir dubens padėtys. Pratimų anatomija ir judesių biomechaninė analizė. Teorija/praktika
  3. Skolioze. Pratimai padedantys mažinti del asimetrijos susidariusią įtampą raumenyse ir gerinantys bendrą kūno funkcionalumą. Teorija/praktika
  4. Pratimai stabilizuojantys stuburą ir dubenį. Praktika
  5. Pratimai skirti mažinti kaklo ir viršutinės nugaros dalies skausmams ir įtampai. Praktika
  6. Pratimai padedantys sumažinti juosmeninės nugaros dalies skausmus. Praktika
  7. Seminaro aptarimas. Sertifikatų įteikimas.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

 

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2021.11.20 Kaina nuo 2021.11.21
Sveika nugara. Pilates pratimai stuburui. 85 Eur 90 Eur
Sveika nugara. Pilates pratimai stuburui. ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams** 75 Eur 80 Eur

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.