fbpx
close
Paieška

Seminarai

Skoliozės priežastys ir koreguojantys pratimai

Į SEMINARĄ LAISVŲ VIETŲ NĖRA. JEIGU ATSILAISVINS, INFORMUOSIME.

Dėl laisvų vietų rašykite : info@aeromix.lt

Skoliozė – tai pavojinga stuburo problema, kuri dažnai diagnozuojama mokykliniame ir jauname amžiuje. Tinkamai ir laiku negydoma ji gali turėti rimtų pasekmių visam likusiam gyvenimui. Negydoma funkcinė skoliozė gali vystytis į pastovią (struktūrinę) stuburo deformaciją, kuri riboja gyvybinį plaučių tūrį, funkcinius vidaus organų ir griaučių sąnarių judesius, mažina fizinį pajėgumą ir daro įtaką kitiems su gyvenimo kokybe susijusiems veiksniams. 

Seminaro metu mokysimės atskirti skoliozę nuo ydingos laikysenos, sužinosime skoliozės atsiradimo priežastis bei galimybes mažinti jų pasekmes, diafragmos spazmo įtaką skoliozės vystymuisi, mokysimės parinkti koreguojančius pratimus, atsižvelgiant į skirtingus atvejus. Seminaro metu vyks daug praktinų užduočių.

Seminaras skirtas fizinio aktyvumo specialistams, kineziterapeutams, masažuotojams bei
pažangiems treneriams, dirbantiems sveikatinimo veikloje.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminarą ves fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Brigita Paulienė.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.