fbpx
close
Paieška

Sėkmės istorijos

Sėkminga Beatos Bogdiun trenerės karjera

Beata Bogdiun apie trenerės darbą svajojo nuo paauglystės ir savo tikslo nuosekliai siekė. Keletą metų dirbusi vakarais ir derinusi treniruotes su studijomis bei darbu biure, jau šešerius metus ji dirba tik trenere, turi nuosavą sporto klubą ir mėgaujasi kiekviena diena šiame savo pasirinktame kelyje. Jos meilę sportui ir žmonėms išduoda net balsas – pasakodama apie treniruotes, mokymus ir klientus Beata trykšta energija ir entuziazmu.

„Svarbiausia, norint būti geru, sėkmingu treneriu, pas kurį grįžta klientai – būti savimi, dirbti iš širdies, mylėti žmones – jie pajaus tai ir bus dėkingi. Visad stengiuosi žmonėms duoti daugiau, nei jie ateidami tikisi, viršyti jų lūkesčius“, – sako grupinių užsiėmimų trenerė B.Bogdiun ir dalijasi savo sėkmės istorija.

Nuo vaikystės buvau aktyvi – lankiau meninę gimnastiką, sportinius šokius. Visas mano gyvenimas susijęs su sportu, niekad nuo jo neatitrūkau. Nuo paauglystės, kai sporto klubų skaičius nė iš tolo nebuvo toks didelis kaip dabar, lankiau aerobikos treniruotes tuometiniame pedagoginiame universitete. Baigusi mokyklą ir pati norėjau savo tolesnę veiklą sieti su sportu ir studijuoti Kūno kultūros akademijoje Kaune, tačiau viskas susiklostė kiek kitaip nei svajojau.

„Aeromix“ esu dėkinga už startą ir pavyzdį

Nepamenu, kada gimė mintis tapti trenere. Ji visad mane lydėjo, labai mėgau sportą, to adrenalino norėjosi vis daugiau ir ne tik sau, bet ir dalintis energija su kitais. Net ir studijuodama su judesiu visiškai nesusijusią specialybę – verslo teisę – ir vėliau dirbdama žmonių aptarnavimo srityje, sporto neapleidau. Nenorėdama gaišti laiko, pradėjau vesti užsiėmimus mažoms grupelėms žmonių, dalį jų pažinojau asmeniškai, tad ypatingos įtampos nejaučiau, viskas vyko palaipsniui. Vėliau, siekdama tobulėti, suprasti, kaip teisingai atlikti pratimus, kaip mokyti kitus, susiradau kursus grupinių treniruočių trenerio licencijai gauti Fitneso mokymo centre Aeromix. Pirmuosiuose užsiėmimuose ir patyriau didžiausią stresą – nors jau dirbau trenere, ypač step treniruotėse tikrai ne viskas iškart pavyko, pradžia nebuvo labai lengva, tačiau nepasidaviau. Esu dėkinga „Aeromix“ fitneso mokymų centro įkūrėjoms Natalijai ir Renatai, kurios davė startą. Renata man visad buvo sektinas pavyzdys – jos labai gera energetika, ji nuolat skatino gilintis, tobulėti, mokytis, negailėti savęs ir siekti užsibrėžtų tikslų. Linkiu, kad ir toliau joms pavyktų įgyvendinti visus sumanymus, kad sektųsi viskas, ko dar imsis.

Trenere dirbu jau maždaug 10 metų. Mokydamasi treniruotes vedžiau vakarais, tai buvo papildoma veikla, ilgainiui tapusi pagrindiniu darbu, kuriuo kasdien mėgaujuosi jau maždaug 6 metus. Šiuo metu Šalčininkuose turiu sporto klubą, vedu treniruotes savo salėje, be to, važinėju po dar mažesnius miestelius, kur nuomojuosi patalpas, bendradarbiauju su Visuomenės sveikatos biuru, vykdau mokinių fizinės veiklos skatinimo projektą – jaunuoliams vedu grupines treniruotes – darome mankštas, tempimo pratimus. Suaugusiesiems vedu stepo, funkcines treniruotes, jėgos užsiėmimus bei kalanetiką.

Ieškau problemų sprendimo būdų

Kuo toliau, kuo daugiau patirties, kuo dažniau važiuoju į įvairius seminarus, tuo daugiau klausimų kyla. Būtent todėl visada treniruočių užduotis atlieku ir pati – kad „savo kailiu“ pajusčiau pratimų poveikį, intensyvumą, greičiau suprasčiau, jei kažkas ne taip, netinka. Šiuo metu man svarbiausia ne tik išmokti naujų pratimų ar metodikų, tačiau susidūrus su konkrečia problema, rasti geriausią sprendimą, tad labiausiai domina seminarai, kursai apie sveikatą, anatomiją, nugaros stiprinimą, gilinuosi į kalanetikos subtilybes. Taip pat norėčiau išmokti dirbti su TRX juostomis. Stengiantis sudomint žmones, būtina treniruočių įvairovė.

Labai informatyvus buvo „Aeromix“ organizuotas gydytojo D.Barkausko seminaras „Peties sąnarys“, kuriame specialistas ne tik įvardino ir išsamiai paaiškino galimas problemas, bet ir supažindino su jų sprendimo būdais, koregavimo galimybėmis įvairių pratimų pagalba.

Pasirinkusi trenerės darbą niekada nesigailėjau – tai mano širdies kelias, jaučiuosi savo vietoje. Man patinka nuolat sportuoti, jaustis stipria, energinga. Be to, atiduota energija grįžta su kaupu. Myliu savo darbą, ypač gera stebėti, kai klientai ateina pavargę, susimąstę, o po treniruotės kardinaliai pasikeičia – išeina geros nuotaikos, atsipalaidavę. Ir anksčiau teko dirbti su žmonėmis, priimti skundus, pretenzijas, bendrauti su piktais, nepatenkintais klientais – tai visai nepalyginamas jausmas nei dirbant sporto salėje. Ištikimi, ne vienus metus grįžtantys klientai – didžiausias įvertinimas. Be to, dirbant mylimą darbą – ir visas gyvenimas gražesnis, linksmesnis, šviesesnis, viskas geriau einasi, kai eini tau skirtu keliu.

Svarbiausia – mylėti žmones ir duoti daugiau, nei tikisi

Ne visi sumanymai ir planai pavyksta taip greitai, kaip norėtųsi, bet pamažu tobulėjam, su vyru norėtume ateity įrengti dar vieną salę. Auganti konkurencija klientams suteikia daugiau pasirinkimo laisvės, o mus skatina pasitempti, nestovėti vietoje, siekti dar daugiau profesionalumo, mokytis ir pasiūlyti vis daugiau naujovių, įvairovės. Tačiau svarbiausia, norint būti geru, sėkmingu treneriu, pas kurį grįžta klientai – būti savimi, dirbti iš širdies, mylėti žmones – jie pajaus tai ir bus dėkingi. Visad stengiuosi žmonėms duoti daugiau nei jie ateidami tikisi, viršyti jų lūkesčius.

Žmonės patenkinti išaugusiomis jėgomis, energija, laukia treniruočių, net ir išbandę kolegų siūlomus užsiėmimus, dažnai grįžta. Dirbant mažame miestelyje, kur vieni kitus pažįstame, ilgai sportuojant kartu santykiai tampa itin draugiški – sulaukiu ne tik padėkų už treniruotes, bet ir sveikinimų su Naujaisiais, gimtadieniu.

Sportas atveria antrą kvėpavimą

Visiems, svajojantiems apie trenerio darbą, linkiu drąsos, nebijoti pradėti, veikti, tobulintis, nesustoti. Be to, labai svarbu iš karto taikyti įgytas žinias, praktikuotis ir nedelsiant pradėti dirbti. Nusivylimų išvengti sunku, tačiau po truputį įsivažiuosit. Svarbu nesustoti mokytis, nuolat atnaujinti žinias, kelti kvalifikaciją, investuoti į save ir važiuoti į seminarus, mokymus, paskaitas – neapsiriboti baziniais mokymais, nes tai tik pagrindas, o dirbant kils dar daug klausimų, į kuriuos atsakymus gali padėti rasti geriausi specialistai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kiekvienas seminaras suteikia žinių, leidžia pasitikrinti turimas, palyginti informaciją, analizuoti ir duoda naudos.

Ir pati savo ateitį sieju su sportu. Vasarą žmonių mažiau, laukia kelių mėnesių atostogos, tačiau žinau, kad po jų grįšiu tik su dar daugiau energijos, pasiilgusi veiklos, žmonių, su naujom jėgom, naujom idėjom. Sportas, net pavargus, nusivylus, po sunkios dienos jau po 10 min. treniruotės atveria tarsi antrą kvėpavimą, o po užsiėmimo – atsiranda ne tik jėgų antplūdis, bet ir didesnis pasitikėjimas savimi kaip žmogumi ir džiaugsmas dėl rezultatų, dėl to, ką pavyko padaryti.

„Už širdies griebianti sėkmės istorija. Negaliu atsidžiaugti, kad mūsų mokymus baigę žmonės mažuose miesteliuose vykdo sveikatinimą bei įgyvendina savo svajones! Gerai pamenu Beatos pradžią. Ji labai įsiminė kaip mokinė ir išskirtinė, savita asmenybė, turinti kažką, ko neturi kiti. Man visada norėjosi išskirtinai padėti Beatai ir raginti judėti pirmyn. Kukli mergina nedrąsiai dėliojo pirmus žingsnelius, tačiau su kiekvienu seminaru vis tobulėjo, nors tuo ir abejojo. Ji patikėjo savimi vėliau, kai jau išlaikė egzaminą, rankose laikė diplomą ir sparčiai augo mūsų akyse. Beata iki šiol apsilanko mūsų organizuojamuose specializuotuose seminaruose. Labai džiaugiamės jos sėkme ir tikime, kad jai daug gražių dalykų dar priešakyje“, – „Aeromix“ įkūrėja Renata Leganovič.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.